şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'ya yapılacak 15bin kişilik olması planlanan stad. bir meilh gökçek projesidir.
 • adının "eryaman arena" olmasını istediğim, süper ligin tozunu atan eryaman spor'un mabedi olacak, 1-2 yıl içerisinde real madrid'in, barcelona'nın, chelsea'nın kabusu olacak stattır. eryaman'ın en çok ihtiyacı olan şeydir. başkanımıza bir kere daha eryaman spor'a gönül verenler olarak teşekkür ediyoruz. sağolasın başkanım, eryaman seninle gurur duyuyor. bu vaatlerine inanıp sana oy vereceklere de şöyle seslenmek istiyorum: hepinizin zekasını skyim!
 • 5 mayıs'ta temeli atılacak diye her yerde haberi çıkan, ancak temeli atıldığına dair haberi hiçbir yerde göremediğim stadyum. ne oldu la vaz mı geçtiniz?
 • temmuz veya ağustos aylarında hizmete açılacak stadyumdur. 22.000 kişi kapasiteli olacak, 19 mayıs stadyumu bu yaz yıkılacağından yeni stadyum inşaası tamamlanana kadar süper denen lige geri dönen ankaragücü maçlarını eryaman stadında oynayacaktır. eryaman stadı tribünleri sahaya son derece yakın olup, kale arkaları tek katlıdır. bu durumda ankaragücü'ne iç saha maçlarında büyük avantaj sağlayacağı ortadadır.
 • söğüt inşaatın üstlendiği ama ağırdan aldığı stadtır. geçen hafta bizzat gençlik ve spor bakanı yerinde inceleyerek 1 ay içinden bitirilmesi talimatını vermiştir. ancak geçen sürede herahangi bir hareket gözlenmemiştir.

  şu an bu stad yetişmediği için 3 takım şehrin dışındaki ucube asaş statında mücadele veriyor.
 • öncelikle bir düzeltme yapalım, kapasitesi 22.000 kişi olarak değiştirilmiştir. kasım 2018 veya yıl sonuna doğru bitecek gibi duruyor. bugün itibariyle; zemin alttan ısıtma tamamlandı. çatı kaplama malzemeleri geldi ve bu hafta içinde alüminyum paneller ile çatı kaplamasına başlanıyor. yine yaklaşık bir hafta içinde çim serimine başlanacak. sarı lacivert koltuk montajına başlanmıştı ancak koltuklar kalitesiz bulunduğundan yeni koltuk imalatı talimatı verildi.
  çevre düzenlemesi, asfalt, v.s. devam ediyor.
  ankara büyükşehir belediyesi tarafından yaptırılmakta olan stat geçtiğimiz haftalarda gençlik ve spor bakanlığına devredildi. bu sayede daha hızlı tamamlanması bekleniyor.
 • bu stadın ankaragücü taraftarına en uygun stad olduğu söylenebilir. kutu gibi stad. sahaya yakın ve tek ses olunduğunda inanılmaz ambians olur. ancak buradaki tek handikap tavan ile tribün arası bir hayli mesafeli ve sesin yayılmasına sebep olabilir.
  stadın ne zaman biteceği belli değil. tüm ankaragücü taraftarı 24 kasım'daki beşiktaş maçında bitsin istiyor ama 32 günde bu stadın bitmesi hayalperestlik olur. muhtemelen ikinci yarının ortalarına doğru bitecektir.
 • bugün itibariyle hollanda'dan gelen ekip ve iki makine ile doğal çimin üzerine hibrit çim uygulaması yapılmaya - dikilmeye başlanmıştır.
 • muhtemelen 24 kasım'da oynanacak beşiktaş maçında yüzde 90 hizmete açılacaktır
 • ligin 2. yarısında gençlerbirliğimizi izleyebileceğim stad, açıl artık kurtar bizi hasretten, kombine aldık maç izleyemiyoruz.