• ah dayı 66 yaşına gelmişsin ama kimsenin işine karışılmayacağını öğrenmemişsin. ben 4 yıl önce öğrendim bunu. artık önümde adam kesseler müdahale etmem.
  • banka şubesi soyulunca o şubeye yatan emekli maaşını çekemeyecegini zanneden amcadir.
  • hacı amca sermaye için can verdi, lvl 100 capitalist.
  • kafa güzel tabii, birde banka için yani. üstün hizmet ödülü almalı...
  • 4 kurşun yemiş. ağır yaralı. büyük ihtimal ölecek. yıllık milyar dolarlar kazanan bankanın, 100-200 bin tl sini kurtarmaya niye çalışıyorsun .
  • güvenlik görevlisi olaya müdahale edemez, silah taşıma ruhsatı vardır fakat kullanamaz çok ciddi durumlar dışında. bankalarda verilen ilk güvenlik dersidir; eğer silahlı bir soygunla karşı karşıya kaldıysanız size söyleneni yapın ve ucuz kahramanlık yapmaya kalkmayın.
    çünkü şubeler, kasa limitleri oranınca sigortalanır ve soyguncu çoğunlukla yakalanır.
  • geçmiş olsun dediğim dayı, da bankanın karına ortak mısın dayı sana ne yahu, nereyi soyan soysun sen niye atlıyorsun silahlı adamın üstüne.
  • yazık olmuş amcadır. umarım sağlığına kavuşur. belki o anki heyecanla tam ölçüp biçemedi ne yapması gerektiğini. belki evde tv karşısında böyle bir haberle karşılaşsa o da şaşıracaktı eli silahlı adamı durdurmaya kalkışan kişiye. canından kıymetli mi ulan diyecekti.
    üzüldüm gerçekten. allah sevdiklerine bağışlasın.

edit:

millet gene kınama yarışına girmiş. her allahın günü önümüzden soyguncu kaçıyor da kapıyı açıyoruz kibarlık olsun diye sanki.
  • o paralar sigortalı olduğundan boku bokuna vurulmuş amcadır. umarım en asil duyguların kahramanı olarak hayati tehlikeyi atlatır.
hesabın var mı? giriş yap