şükela:  tümü | bugün
  • ah dayı 66 yaşına gelmişsin ama kimsenin işine karışılmayacağını öğrenmemişsin. ben 4 yıl önce öğrendim bunu. artık önümde adam kesseler müdahale etmem.
  • sigortalı parayı korumaya çalışan aptal cesareti...

sana ne amk. biri karısını dövse başını çevirip gider. sigortalı elalem parası için cahil cesareti... bravo...
  • hacı amca sermaye için can verdi, lvl 100 capitalist.
  • banka şubesi soyulunca o şubeye yatan emekli maaşını çekemeyecegini zanneden amcadir.
  • kafa güzel tabii, birde banka için yani. üstün hizmet ödülü almalı...
  • 4 kurşun yemiş. ağır yaralı. büyük ihtimal ölecek. yıllık milyar dolarlar kazanan bankanın, 100-200 bin tl sini kurtarmaya niye çalışıyorsun .
  • güvenlik görevlisi olaya müdahale edemez, silah taşıma ruhsatı vardır fakat kullanamaz çok ciddi durumlar dışında. bankalarda verilen ilk güvenlik dersidir; eğer silahlı bir soygunla karşı karşıya kaldıysanız size söyleneni yapın ve ucuz kahramanlık yapmaya kalkmayın.
    çünkü şubeler, kasa limitleri oranınca sigortalanır ve soyguncu çoğunlukla yakalanır.
  • geçmiş olsun dediğim dayı, da bankanın karına ortak mısın dayı sana ne yahu, nereyi soyan soysun sen niye atlıyorsun silahlı adamın üstüne.
  • birde soyguncu açısından bakın planı kurmussun bankaya girmişsin paraları çantada doldurmuşsun tam hersey bitti çıkıyorum dediğinde 66 yaşında bir mayına carpiyorsun silahlı soygundan yargilancakken pat cinayet hop icerdeyiz.

hesabın var mı? giriş yap