şükela:  tümü | bugün
  • şu fotoğrafta görülen, insanlıktan nasibini almamış katil ruhlu şerefsizlerin avladığı vaşaktır.

bildiğim kadarıyla koruma altında ve avlanması yasak, ki öyle olmasa bile şu hayvana nasıl kıyabiliyorsunuz lan vicdanını siktiklerim!

edit: ağzında sigara olan adam photoshop gibi duruyor ama pek emin olamadım. işin uzmanı varsa ve bizi photoshop olup olmadığı hakkında aydınlatırsa sevinirim.
  • ulan başlığı görünce avlanırken videosu çekilmiştir diye düşündüm. meğer öldürmüşler güzelim hayvanı.

orospu çocukları.

edit: bu hayvanla doğada silahsız karşılaşırsan o seni öldürür gibisinden saçmalayanlar olmuş yani bu hayvanın öldürülmesi meşrudur onlara göre. arkadaşım bu hayvan seni öldüremez, bu hayvan senden kaçar çünkü bu bir kaplan veya aslan değil. cehalet ne güzel amk dimi.

edit 2: bu da her hayvanla vaşağı bir tutup saçma sapan duyar kasanlara. vaşak lan bu. az bu hayvan. dünya genelinde de az ülkemizde iyice az. avcılıkla bir tutmayın bu durumu. avcı olan adam vaşak vurmaz zaten.

edit 3: lan orospu çocukları o güzelim hayvana nasıl kıydınız. gidin tavşan mavşan avlayın amk.
  • burası türkiye ne bekliyon.
  • oncelikle (bkz: tipini siktiklerim).

ulan avladinizda elinize ne gecti serefsizler? amina kodumun cahilleri. ya kolay kolay sovmem ama tutamadim kendimi. umarim yakalanirlar. hapis olmasada, en azindan buyuk bir para cezasina carptirilirlar umarim. yanlarina kalmasin su adilerin.

edit: baslik tekrar gozume carpti dayanadim. musadenizle tekrar sovecegim. sizin gecmisinizi sikiyim, yarramin antifirizleri. amina kodumun barzo kekolari.

devaminida yasin ve dogus kardeslerim getirsin.
    yasin dogus

edit: kusura bakmayin. kac gundur boyle hayvanlara eziyet edenleri goruyorum. artik dayanamadim.
  • hem cahil, hem vicdansız hem de malın önde gideni salaklar tarafından katledilmiştir.

"avcıyım" derler bir de kendilerine.
  • http://www.milliyet.com.tr/…vuruldu-gundem-2314325/

koruma altına alındığı için para cezası verilip, toplumda azcık gözü korkutulup -sosyal baskılar sayesinde- gönderilecek kişidir. doğru düzgün bir hayvanları koruma yasası olmadığından hayatına sornadan normal bir şekilde devam edecektir. hala bu yasayı oluşturucaz, bu da yasanın bir taslağı diye bir şey sunulmuyor. bu yasayı yapacağını söyleyen de bi iyi parti. bütün partilerin bunu ileri sürmesi lazım ki toplum yalandan da olsa değişmeye başlasın. duyguları değişmese de davranışları değişsin bari.
  • erzurum’da avlanan yavşak okudum yahu bir an.

yaran yanlış okutan vaşak.

edit : öldürmüşler zavallı hayvanı :(
    batıdaki gibi cezalar vermemiz lazım.
  • nesli tükenmesi gereken iki hayvan tarfından katledilmiştir.
  • utanmadan gurur pozu vermiş şahısların katlettiği vaşaktır.

arkadaki at hırsızı kılıklı herif ülkenin özeti zaten.