şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • az önce sohayko'nun sayfasinda denk geldigim olay. kimsenin olmadığı bir yerde köpeği feci şekilde dövmüş bir insan müsveddesi ve bunu instagramdan yayınlıyor, hayvan adım atacak halde değil, son gücüyle gitmeye çalışırken tekrar gidip taşla saldiriyor . köpek maalesef ölmüş. kamuoyu olusturulmasi ve bu yaratigin yakalanmasi icin lutfen herkesi haberdar edin . gerçekten artık dayanamıyorum, yeter şu hayvanlara yapılan zulüm. lütfen tepki gösterin lütfen. yapanin ınstagram adresi de var onu da paylastim her şey ortada . tutuklansın bu cani !!

  https://www.instagram.com/…fu/?igshid=1kc8k9i4oo8v6

  yapan kişi bu , profili açikti şimdi kapatmış.

  https://instagram.com/…_hayriye?igshid=qtnjgjud605f

  haysev sayfası da paylaştı.

  https://www.instagram.com/…qx/?igshid=1erknqgfrextr

  edit : yapan şerefsiz bulunmuş cezai işlemler devam ediyormuş.
  https://www.instagram.com/…eu/?igshid=18nxcu4pp9skt

  edit: yaban hayatindan yetkililer videodakinin köpek değil kurt yavrusunu olduğunu söylediler . eğer bilgi kesinleşirse kaynak eklicem .
 • umarım gerekli cezayı alır. linke bile tiklayamadim artık dayanamıyorum.
 • linke tıklamadım. o köpeğin yaşadığı korkuyu ve çaresizliği tahmin edebiliyorum. gerçekten merak ediyorum, neden bunu yapıyorlar?

  ceza meza alacağı yok şerefsizin. ama hayat inşallah en kısa zamanda kendi cezasını keser bu şerefsiz mahlukata.

  nurlar içinde uyu sevgili köpek dostum.
 • çıkardığı seslere bakılırsa bir yaratığın saldırısına uğramış zavallı köpek.

  hayata bir kez gelip, bir köpeğin gözünde bu kadar değersizleşebilmek. bir köpeği böyle üzebilmek. söylecek söz yok gerçekten, er ya da geç bu yaratığın karşısına çıkacak yaptıkları ama bir insanın yaşama hakkını bu şekilde kullanması gerçekten çok acı.
 • bugün hayvanların başlarına gelenleri iyi izleyin. yarın bunlar önce bebeklerin ve çocukların ardından kadınların ve en sonunda da kocaman adamların başına gelecek. bugün hayvanlara ne yapıyorlarsa yarın insanlara da yapacaklar.
 • videoyu görmedim. görmek de istemem. günden güne artan bu cinnet bugün köpeğe, yarın bize.
 • coğrafya kaderdir sözünün en çok da hayvanlar için geçerli olduğunu gösteren köpekçik. bunu yakalasan n'olur polise verirsin kabahatler kanunu mu ne zıkkımsa en fazla oradan bi para cezası alır. bunu bulup aynı korkuları yaşatmak, o çaresizliği tattırmak lazım.
 • yok mu bu orospu cocugunu bulup agzini burnunu kiracak birisi koca ispirde.

  butun mahkeme masraflarini ben odeyecegim.
 • bir an önce aynı muameleyi görmesini dilediğim bir insan müsveddesinin sebep olduğu vahşet.

  suri göçünden beri hayvanlara uygulanan şiddet ciddi manada arttı. bunu görmemek için kör olmak lazım.
 • artık cezalar adli suç olarak verilsin yeter diyoruz dilimizde tüy bitti. bu mahlukat en fazla 300 lira idari para cezası verilip salınacak.

  bu tarz olaylar artık bu ülkede sıradan oldu çünkü caydırıcı cezalar yok. caydırıcı cezalar lazım, ah vah etmekten bıktık artık, duyun sesimizi.