şükela:  tümü | bugün
  • şunlardan 18 yaşında olanın ve diğerlerinin aldığı cezalara ilişkin haber.
    hiç acımadım. bu kangrenler lisede öğretmeni bıçaklayıp öldüren prototipler. 18 yaşında 63 yıl ceza almak cvsindeki en çarpıcı tecrübe olacak.
    edit: başlık değişmiş, ilk hali ne güzeldi oysa.*
  • sadece dayak değil, cinsel saldırı da vardır.

içimin yağlarını eriten ceza...
  • yetmez ama evet.

ülke teksas'a döndü iyice gücü, gücü yetene mantığı iyice yerleşti. adalet kurumu gercek amacına dönüp bu gibi haysiyetsiz it sürüsünü toplumdan toplar umarım

edit: imla
  • bir tanesi hariç diğerleri az ceza almış.
    adam öldürenin beş yılda çıktığı ülkede fena değil gerçi.
    umarım akıllanırlar.
    ayrıca bir bok yiyorsun kendi ellerinle delil oluşturuyorsun, kayıt alıyorsun. bu gerizekalılığı içeride tekrar düşünün.
  • harika bir cezadır. dövmekten öte,cinsel saldırı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçu da vardır. darısı böyle suç işleyen herkesin başına.
  • geçen günlerde gencin birini boks makinesi misali 1 lira vererek yumruklayan şerefsizin davasına örnek olması gereken karardır. o ibnenin de gün yüzü görmemesi lazım. zavalı çocuğun suratını yamultmuştu göt oğlanı.
  • peki toplum olarak genclerimizi bu konu'da aydinlattigimizi gösteren link var mi? yok.
    demek ki daha cok 63 yillar görecegiz. tanim: "63 yil yuh aq" dedirten ceza.
  • umuyorum ki böyle kararlar çoğalır. başkasının yumruğunu yemeyen, kendi yumruğunu balyoz sanırmış. zerre üzülmüyorum bu tiplere. herkes yaptıklarının bedelini ödesin. belki akılları başlarına gelir.
  • hakim beye teşekkürlerimizi sunarım. muhteşem bir ceza olmuş.
  • bu haberi keyifli kılan hakimin elinden öperim.

kanunlardan bi haber hakim olsa bu itleri tutuksuz salmıştı bile, ama şükürler olsun ki hala bi yerlerde gerçek hakimler var ve kanunları sonuna kadar uyguluyorlar..