• nükleer savaş çıkması durumunda gerçek olabilecek olay.
  • erzurum'da bol bol stockholm sendromu yaşanır, ancak stockholm'de hiç erzurum sendromu yaşandığını zannetmiyorum. önce biraz onlara bunu aşılamak lazım.
  • bütün harflerin zamanla söylene söylene stockholm'e dönüşmesi, erzurum'un stockholm olmasından daha olasıdır.
  • biraz kitap, dergi, biraz din merkezli yapıdan tiyatro, sinema, bale, resim, heykel gibi sanatlara yönelme ile kısa halledilebilecek süredir.

neden olmasın?
  • stockholm'e bağlı bir süre.
  • loreen'in, ibrahim erkal ile düet yapmak istemesiyle tamamlanacak süredir.
  • erzurum'da tiyatroların doluluk oranının türkiye ortalamasından yüksek olduğunu bilmeyen cahilleri ortaya çıkarmıştır. şu saçma sapan çıkarımlarınızı alın defolun buradan.

şimdi siz sıralamadan ben yazayım.

erzurum 400 bin nüfuslu bir ildir.
    bir devlet bir de şehir tiyatrosu vardır.
    tiyatro salonlarında neredeyse tüm oyunlarda yer bulmanız sıkıntılı olacaktır.
    salonlar da standart tiyatro salonlarından, öyle 10 kişilik falan değil.
  • ramazan ayında uygulanan baskıların kalktığı zamana kadardır. kadınların sokaklarda rahat yürüyebildiği zamana kadardır. genç çiftlerin elele gezebildiği zamana kadardır. yoksa tiyatro full çekiyormuş..geçiniz.
  • erzurum'da yaşamış biri olarak söylüyorum; erzurumlular ermenistan' a itelenmeden mümkün değildir. yobazlıklarının tedavisi ve sınırı yok. mevcut duruma göre sonsuz süredir.
  • ya boşverin stockholm olmasını ben istanbul'dan cağ kebabı yemek için günübirlik gidip gelmeye razıyım. yeterki kalite bozulmasın.
hesabın var mı? giriş yap