şükela:  tümü | bugün
  • ilk öeehhimi verdiğim entry sahibi yazar. şukela vericektim ama içimdeki öeehh dürtüsüne ve birazdan öeehh vermiş olacak olmanın heyecanıyla elim o butona gitti. oysa entry çok hoşuma gitmişti.
    (bkz: #24290180)
  • bayağıdır şöyle düşünüyorum; keşke çevremde hep faklılıklar olsa, sadece bana benzeyenler olamasa.
    alevisi, sünnisi, ateistti, deisti, hristiyanı, yahudisi, küpelisi, dövmelisi, vejeteryanı, zencisi, uzak doğulusu, zengini, fakiri, başı kapalısı-açığı vb.
    ne kadar çok öğrenecek güzellik olurdu. ne kadar çok farklı bakış açısı olurdu.
  • kendisi öğretilmiş fikirlerle zincirlenmistir. özgür değildir. malesef ki türkiye şartlarında kendini aydın olarak niteleyen cehalet güruhunun kollarında kalmıştır. fikri bağlı, vicdanı bağlı iken yazdıkları mecazi anlamda beş para etmez. gel gelelim bu işten para kazanıyor da olabilir. kişisel ifadelerinde, tanımadığı kimselerin nick'leri altına yazdığı boş tanımlamalarda dahi 'para' nesnesini rahatlıkla cümle içince kullandığına göre...
  • böylesinden tiksin, bu zihniyetlerle savaşman gerektiğini unutma ve engelle. aksi halde pisliği size de bulaşır.