şükela:  tümü | bugün
  • esed hamaney rejiminin "alçaklığın evrensel tarihi"ni yeniden yazdığı katıksız bir alçaklıktır.

https://www.yenisafak.com/…-vahset-kamerada-2180165

https://twitter.com/…qin/status/1015610435557609472
  • (bknz : extra kaynak
  • empire state binasının tepesinde veya pentagon'un bir odasında çekilme olasılığı da yüksek olan videodur.

edit: neden küfür edilir anlayamıyorum. bu kadar seviyesizlik nedir ki ? sabahtan beri komplo teorisi bile kurmaktan aciz olan insanlar hakaret ediyor . ahmaksınız ahmak!!
  • kahpeliktir.

allah kahretsin! nasıl bir dönemde doğdum ben amk?
  • ahahah lan ben hayatımda bu kadar kolpa bir şey görmedim amına koyim.

edit: ayrıca videoyu paylaşan tweette, sözde dayak yiyen kişilerin, mülteci kampından filistinli bir aile olduğu ve dayakçıların lübnan hizbullahından savaşcılar olduğu iddia edilmiş. bunu da ekleyelim de yarım akıllı islamcılar dezenformasyon yaparken önce bir google translate kullanmayı akıl etsin bir dahaki sefere. ama ortada ne cinsel taciz, ne tecavüz olmamasına rağmen popüler bir duyar konusu olduğu için bunu da uydurmuşlar, haklarını yememek lazım, gelişme var beyinsiz amın evlatlarında.
  • öncelikle esad yandaşı filan olmadığımı belirteyim, bana göre iç savaşta taraftarlık yapmak bile başlı başına cinayettir. bu tür olayların da yaşandığına inandığımı ekleyeyim, eminim esad'ın askerleri daha fenalarını da yapıyordur. savaşlar böyledir ve maalesef tecavüzler, cinayetler yaşanır. suriye sınırında askerlik yaparken pyd ve ışid'in yaptığı benzer olayları defalarca kez duydum kaçak giriş yapmaya çalışan suriyelilerden.

ama bu videoda sanki gerçekten vurmuyor, şiddet uygulamıyor sanki. elindeki sopa-kırbaç benzeri şeyle şiddet uygulayan askere iyi bakın, son anda elini frenliyor ve vurmuyor gibi gözükmüyor mu? ya da bana mı öyle geldi sadece?
  • esad'a bağlı yamyamların gerçekten böyle bir şey yapmayacağına inanan orul orul orospu çocuklarını tespit edip şebbihalara buyurun bu sunni mezhepten diye vereceksin, karşısına geçip izleyeceksin.

edit: entry videonun gerçek olup olmamasından bağımsız şekilde yazılmıştır, videonun başka bir bölgede yine nusayri-şia mezhepçilerince gerçekleştirilmiş olması esad'ın katil bir diktatör destekçilerininse orospu çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmemektedir.
    ister sünni ister şia mezhepçiliği ister ortadoks ister katolik mezhepçiliği orospu çocukluğudur.
  • bunu hangi stüdyoda çektiler acaba?

tanım: suriye arap ordusu dera'dan emperyalizmi silince islamcıların viyaklaması.
  • suriye arap cumhuriyeti devlet başkanı dr. beşar el esad beyefendi'nin güney cephesinde avladığı sürüngen sürüsünün yeni yalanıdır. yakında detaylar çıkar ortaya. kudurun.
  • şu internette gördüğü her şeye hemen inanma modası ne zaman geçecek merak ediyorum. bekleyin az bi nefret kusmadan önce gerçekler ortaya çıksın doğruysa zaten kusarsınız.

kandırılmayı çok mu seviyorsunuz nedir anlamadım ki.