şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kahtalı mıçe versiyonu çok sağlamdır, daha bi hardcoredur.
  • bir latif dogan turkusu. sozleri de $oyle:

e$arbini yan baglama (x2)
    ben soyleyim sen aglama

zalim anan bana vermez (x2)
    oturup sen aglama, yüregimi sen daglama
    vay vay vay vay vay

hele nolur nolur nolur (x2)
    guzel benim olsan nolur, kız sen benim olsan nolur
    vay vay vay vay vay

hari ince gecilmiyor (x2)
    su mudani bicilmiyor

bana yardan geç diyorlar (x2)
    yar $irindir gecilmiyor (x2)
    vay vay vay vay vay

guzel benim olsan nolur, kiz sen benim olsan nolur
    vay vay vay vay vay

agaçlarda dal olaydim (x2)
    petek petek bal olaydim

bana gore yar mi yoktur (x2)
    isterim ki sen olaydin (x2)
    vay vay vay vay vay

guzel benim olsan nolur, kiz sen benim olsan nolur
    vay vay vay vay vay
  • ibrahim tatlises herhangi bir dinleyicinin anlamayacagi/ anlayamayacagi bir ses oyunculugu gosterir by turkude. adam sesini adeta enstruman olarak kullaniyor.

taksim'de, terkin kendisini diyar eylemisken bahar bahar geliyor sesi. sogukmus, acmisim, yaniyormus idrar yollarim, gam degil valla.
  • groove'una hasta olduğum şarkı.
    bu şarkının, pantera ekolü groove metal cover'ını yapmaya niyetliyim. ibo versiyonundaki bağlama solosunu overdriven attırabilecek dimebag potansiyelli bir gitarist ve beş telli perdesiz bas çalan bir digiorgio varyantı gerekmekte. vokal lazım tabi bir de; ama o zor işte...
    neyse, mesaj çakarsınız.
  • en güzelini kahtalı mıçenin söylediği türkü.
  • örovizyona ibrahim tatlıses ve bu şarkı ile gidilse, birincilik çantada keklik.
  • her dinleyişte neden diye sormak istediğim şarkı. tamam bağlamasın eşarbını yan. ama sebebi ne, bağlasa ne olur? düz bağlasa ne olacak?
  • şarkıyı çok kez duymuşluğum var; fakat eşarp nasıl yan bağlanır bilmiyorum; hayal bile edemiyorum.
  • oğuzhan koç un çok güzel hareketler yılbaşı özel programında resmen döktürdüğü türkü olmuştur bu.
  • bağıra çağıra söylemesi zevkli türkülerden. lakin ”zalım anan bana vermez” sözlerindeki söz konusu olay umarım kız vermektir.