şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istifa etmeyerek ya da kurultay kararı almayarak yaptığıdır.

ulan cumhurbaşkanı erdoğan seçim kazanıyor, koltuktan inmiyor hadi neyse.

bu adam kaybettiği halde koltuktan inmiyor delegelere baskı kuruyor, teşkilatları tehdit ediyor kurultay yaptırmıyor.

imza veren kaç tane delegeyi ihraç etti ben sayamadım. böyle demokrasi mi olur?

sırf kılıçdaroğlunu mezhebi için koruyup, türkiye'yi ateşe atan mezhepçi, gerici, delegeler. sizin gibi anti demokrat biatçıları ancak gerici cihatçılar paklar. iki tarafında birbirinden farkı yok.

bundan sonra mezhepçi chp'ye, atatürk partisi diyenin ağzına kürekle vururum.
  • (bkz: günaydın)
  • erdoğan da böyle söylüyordu ve biz dalga geçip laf sokuyorduk..

bunu söylediğime inanamıyorum ama erdoğan haklıymış.
  • evet orası kesindir. resmen terör estiriyor partide.
    hadi bunu geçelim.
    abi adam ne teknoloji biliyor, ne eğitim biliyor, ne bilimden haberi var.
    bu şekilde ülke yönetmeye aday bir partinin başında olmaktan utanmıyor mu? ince nin yarattığı sinerjiyi ve millette uyandırdığı umudu görüp kenara çekilmeyi düşünmüyor mu hiç?
  • ben açık açık kk'nın iktidarın adamı olduğunu düşünüyorum.
  • işte ileri zekasiyla övünen chplilerden muthis bir tespit daha. yani gercekten bravo, 8 küsür yil gibi bir sürede çözdüler olayi. ınanilmaz bir zeka foşkurmasi var nazar degmesin.
  • vasfı yok ki
  • vallahi dogru onerme. biz bosu bosuna baskalarini elestirmisiz. en fasisti kucuk eniste cikti.
  • muharrem ince'nin önceden önünü tıkaması, sonra aday gösterip kendisinden tamamen kurtulma planları yapması ve koltuğa yapışması bunu düşündürtmüş olabilir. ama değil. diktatör olmak için de vasıf gerekiyor. bakın ötekine. "sizin ebenizi sikeyim" dese, o yorulmasın diye ebesini getirecek adam dolu bu ülke. icraat yapmasa da kitlesini inandırabiliyor. ayda yılda bir yaptığı icraatler ise, sanki onun cebinden verilen parayla yapılıyormuş gibi algılanıyor. halk yiyecek ekmek bulamazken, o marie antoniette gibi kilosu 70-80 lira olan altın çilek yiyor. kılışdar ise sadece koltukta oturuyor. sadece koltukta oturan bir adama bu ünvanı vermek yanlış olur.

kılışdar'ın tek derdi muhalefet lideri olmak. çünkü iktidar partisi lideri gibi uğraşmadığı halde her ayın bilmem kaçında maaşı şak diye yatıyor. bir insan daha ne ister? hem devletin üst kademelerinden birindesin, ana muhalefet partisi başkanısın, hem etliye sütlüye karışmıyorsun tek yapman gereken eleştirmek, hem de iyi maaş alıyorsun. valla kebap. bunu da chp'ye oy veren bir insan olarak yazıyorum. atatürk'ün partisinin adını kirlettiler. onun ve onun destekçleri yüzünden parti adı itin götün ağzında. chp içinde gerçekten atatürkçü olan bir kısım var. ama maalesef sayıları az.

bugün vatansever insanlar bile "yiyin lan birbirinizi" kafasında izliyorsa siyasi hamleleri, bunu malum kişinin yanı sıra kılışdar'a ve onu ısrarla destekleyenlere borçluyuz.