• vallahi dogru onerme. biz bosu bosuna baskalarini elestirmisiz. en fasisti kucuk eniste cikti.
  • işte ileri zekasiyla övünen chplilerden muthis bir tespit daha. yani gercekten bravo, 8 küsür yil gibi bir sürede çözdüler olayi. ınanilmaz bir zeka foşkurmasi var nazar degmesin.
  • erdoğan da böyle söylüyordu ve biz dalga geçip laf sokuyorduk..

bunu söylediğime inanamıyorum ama erdoğan haklıymış.
  • evet orası kesindir. resmen terör estiriyor partide.
    hadi bunu geçelim.
    abi adam ne teknoloji biliyor, ne eğitim biliyor, ne bilimden haberi var.
    bu şekilde ülke yönetmeye aday bir partinin başında olmaktan utanmıyor mu? ince nin yarattığı sinerjiyi ve millette uyandırdığı umudu görüp kenara çekilmeyi düşünmüyor mu hiç?
  • ben açık açık kk'nın iktidarın adamı olduğunu düşünüyorum.
  • doğru ama eksik önerme, kendisi atanamamış dikdatördür.
  • (bkz: günaydın)
  • doğru söze ne denir.
  • edit: pes artık. kılıçdaroğlu; 20tl dolar, konut krizi, deprem, korkunç enflasyon ortamında şeçimi eliyle erdoğana hediye etmiş. 5 sene daha. eleştirdiler diye utanmadan hala aktroll bilmem ne diyorlar.
    ___
    diktatör mü bilmiyorum ama hesap vermeme konusunda rte den daha imtiyazlı olduğunu biliyorum.

mayıs seçimlerinde rte'nin gitme ihtimali vardı. ama kk'yı yerinden oynatacak herhangi bir mekanizma yok.
  • aktroller doluşmuş buraya, hem başlık açıyorlar, hem de yorumlar yazıyorlar. ama diktatörlük lafının anlamını bile bilmiyorlar, diktatör olmanın 1. şartı iktidarda olmak ve güç sahibi olmak ki, chp ve diğer onlarca siyasi partide bu güç ve iktidar yok. bu tipli başlıkların diğer amacı türkiye zaten diktatörleşmiş liderler ülkesi, yani eğer chp bile gelirse bu durum devam eder, yani en iyisi erdoğan kalsın. burada gerçekten muhalif olan ve bu tipli başlıklara balıklama atlayanlara da allah akıl fikir versin. eğer çok muhalifsen etrafını da topla çık sokaklara protesto filan yap (polisden korkuyorsan, en azından kılıçdaroğlu istifa protsetosu yap, bakalım polis ne tepki verecek), yoksa boş boş hileli seçimleri baz alarak bir tek partiyi eleştirmenin manası yok, çünkü o parti de dağılırsa saddamvari bir diktatörlükle karşı karşıya kalacaksınız, çünkü diğer muhalef gibi gözüken partilerin çoğu iktidarın kontrolünde (aşırı sol partiler ve ysp/hdp haric).
hesabın var mı? giriş yap