şükela:  tümü | bugün
108 entry daha
 • tüm tartışmaları noktalaması ümidiyle son bir entry giriyorum.

  kimin haklı olduğu artık benim umrumda değil. öncelikle çok yakın arkadaş olmasak da çok sevdiğim calibra dostumu kırdık. ben artık bu yüzden tatsızım. yoksa lig umrumda değil.

  bizim suçumuz iki tane. bir maça çıkmamak, ikincisi pazar gününden sonra organizasyon ile temas kurmamak.
  maça çıkmak için büyük çaba harcadık ama başaramadık. benim sakatlığım nedeniyle ben kaptanlığı hirondelle'ye yeni devretmiştim. bu yüzden de pazar'dan sonra organizasyon ile temasa kimin geçeceği belli değildi ve bir anlamda "top ortada kaldı."

  işte bu noktada sanırım, "adamlar maça gelmiyor, üstelik durumları hakkında bilgi vermek zahmetine de katlanmıyorlar" diye düşünüldü. işte sorun bu noktadan sonra dombili taocu sk'ya uygulanan ceza konusunda. biz ihracı ağır bulduk. ama organizasyon da, burada muhatap bulamamaktan şikayetçi.

  iki tarafın da kendince haklı olduğu yanlar ve hataları var.

  şimdi, dombili taocu sk eğer lige devam etmek istiyorsa, maçlarına gelmeyi taahhüt ediyorsa, şu anki kaptanı olan hirondelle organizasyona başvurur. ben kaptanların dombili'nin lige devam etmesinden yana olduğunu görüyorum. takım da devam etmek istiyorsa organizasyon bu verilerin ışığında karar verir.

  devam etmek istemiyorsa sorun yok demektir zaten.

  calibra'ya tüm çabaları için teşekkür eder, kalbini şöyle ya da böyle kırdığımız için kendi adıma özür dilerim.
 • sorunun aslında sadece maca gelmeyen takımlar ve bunuda haber vermeden yapmaları,nedense bu acıdan kimsenin bakmak istemedigi lig.rakibin gelip gelmeyecegini bilmeden modaya gitmek eglenceli degil.ya da bir takımın bir hafta gelip diger hafta gelmemesi,veya haftaya kesin gelicez deyip yine gelmemek.takımların organizasyonu suçlamak yerine biraz da kendilerini suçlamalarını öneriyorum.macların düzenli olmasını istemek,keyfi gelmemelerin önü kesilsin istemek suç değildir herhalde.3 tane yapılmayan telefon görüşmesinden bahsediyoruz,çokmu zordu dedirten görüşmelerdi.(takım arkadaşları,organizasyon)burda asıl mağdur olan maçı ertelenen,ertelenecek takımlardır.imangucu 2 haftadır maç yapamıyor.siz olsanız bu ligden zevk alırmısınız daha maç yapamadılar.2 takımda karşılarındaki insanlara saygı duyup 3 telefon görüşmesi yapmadılar,artık üşendilermi başka şeylermi oldu bilmiyorum.kpg de aynısı yapmıştı onlar ligden ayrıldı.insanların sürekli hatayı organizasyonda aramayı bırakması gereken sezon,elbetteki maçlarına gelen eğlenen,haber veren sınavı olduğu halde insanları kırmayıp gelen takımların(9 takım diyebiliriz sanırım) haklarını koruması gereken lig.
 • bir an önce tsunami ( bu aralar çok popüler ya ) etkisini atlatmasını ve suların durulmasını akabinde bu hafta güzel maçlar olmasını umduğum lig.
 • ilk hafta maçlarında rakipleri gelmemesinden ötürü imangücü idman yurdu nun ne yazıkki 3. haftasında top başı yapacağı sezon. (bkz: eeeh yeter be)
  (bkz: tek sorunumuz rakip bulamamak)
 • ucuncu haftasinda imangucunun; ulan iyi gidiyordu boyle oynamadan,yorulmadan diyecegi , fc screenshavers'in yeni formalari ve yapim asamasinda olan official web site ile harikalar yaratacagi bir sezondur. tartismalarin uzamamasi ve kaldimiz yerden devam etmek dilegiyle
 • koz maca sknın 3.hafta sonunda liderligi alacağı sezon.
 • imangücü idman yurdu'nun tamamı yerli kadrosu ile mücadele edeceği lig. lakin oynamadan, ter dökmeden iyi gidiyordu ama ortalığı da boş bırakmamak lazım.. lakin biz en iyiyiz diyen çömez takımlar türedi çokça..* iniyoruz sahaya..
 • http://www.gerilim.com/ sitesinin bir kısmını seve seve heba edebilecegim bir organizasyondur, o kadar olaydan sonra site adi da manidar durur.
108 entry daha