• escape plan 'in devam filmi. sylvester stallone, dave bautista, jesse metcalfe, jaime king, 50 cent, kadronun başrol oyuncuları. steven c. miller, yönetmenliğini yapacak.
  • filmde 35 dk geçti sly yok kapattım. o derece dandik
  • ip man 2'de, usta ip man'den ders alan çaylak bir öğrenci rolüyle izlediğimiz xiaoming huang'ın, bu kez fevkalade dövüş koreografileri sergilediği bir devam filmi olmuş.
  • hani şehirlerarası otobüs yolculuğu filmleri kategorisine bile giremeyecek kadar tirt bir film. ilk filmi beğenmiştim ve imdb da 9 puan vermiştim ama bu film harbiden çök kötü be babalar. filmdeki klişe olaylarına girmiyorum bile. sadece 10 üzerinden 8 puanlık bir film nasıl 10 üzerinden 3 puanlık bir filme evrilmemeli adlı çalışmayla tüm okullarda ders niyetine okutulmali
  • imdb puanını dikkate almadan, tamamen ilk filmin* ve sylvester stallone'nun hatrına izlediğim çöp... maskeli beşler kıbrıs'ta filmi çok daha güzeldi..
  • 29 haziran'da blu-ray'e düşecek olan film*

https://www.youtube.com/watch?v=6q7vvt-mexk

ben sinemada izlemek istiyorum diyenler, 21 haziran'da hollanda ya da rusya'ya, 22 haziran'da estonya ya da litvanya'ya, 20 temmuz'da ingiltere'ye, 12 ekim'de güney afrika'ya gidip izleyebilir.
  • fragmanına göre ilkinin aksine düşük bütçeli ve oldukça dandik bir filme benziyor.

fragmanda sadece birkaç farklı mekan var ve onlar da kapalı mekan... filmin stüdyodan çıkmadan çekilmiş olduğu çok belli... ayrıca sly'dan başka düzgün oyuncu da yok, dandik-dundik tipler var. çinliler izlesin diye oyuncular arasına birkaç çekik gözlü de yerleştirmişler elbette...

sinemalardan önce blu-ray ve stream servislerine düşecek olması da düşüncemi doğruluyor.
  • film türkiye’de bugün vizyona girdi ilk filmin beklentisiyle gidip izledim.
    3. filme çok net olarak yol vermişler onu çekecekler.
    asla kötü bir film diyemem ama ilk film gibi değil. bu film bir öncekinden gerçekten çok farklı. ilk filmdeki gibi izleyiciyi şaşırtan şeyler yok. yukarıda birinin dediği gibi stüdyonun dışına çıkılmadan çekilmiş gibi.

fazladan dövüş sahneleri var. çok beğenen varsa bundan beğenebilir.büyük beklenti ile gitmeyin.
  • 90 ların rambosu bu filmde terfi etmiş ve kendisi dövüşmek yerine adamları var onların beyni rolünü üstleniyor. 30 yıl önce olsaydı bayılarak izlerdik de artık gitmiyor, tam bir zaman öldürmelik film
  • hayatımda ilk kez yarısını beklemeden çıktığım film oldu. 2018 yılında böyle rezalet senaryolar, kurgular, efektler kullanmaktan utanmıyorlar yuh ya. bu çin prodüksiyon firmalarının filmlerine gitmeden önce iki kere üç kere düşünmek lazım.
hesabın var mı? giriş yap