şükela:  tümü | bugün soru sor
  • güney kaliforniya’da üvey baba ve annesi oğulları 10 yaşındaki anthony erkeklerden hoşlandığını söylediği için aç bırakarak ve döverek öldürdüler.

kaynak

çok üzgünüm.
  • büyük trajedi , her yerde aynı zehir. nasıl iğrenç bir aileyse koca dünyaya çocuklarını sığdıramamış. ışıklar içinde uyu çocuk .
  • kendi evladını, bak tekrar yazıyorum, kendi evladını öldüren ya da öldürülmesine seyirci kalan bir aile.

ince battaniyeye sarılı halde kucağına verdikleri, icabında 9 ay karnında taşıdığın, icabında 9 ay karınla beraber heyecanla beklediğin, icabında kendi hayatını onun hayatının önüne koyman gereken evladın.

isterdim ki; şu adamla kadını beş ya fazla değil beş dakikalığına bana verseler. kafes dövüşü gibi, seyirci falan da olsa. çok şey mi istiyorum acaba...
  • 10 yaşındaki bir çocuk cinsel arzular hissetmez. bu çocuğu ailesinden önce sürekli propaganda yaparak eşcinselliğe özendiren lgbt'liler öldürdü.

henüz 10 yaşında lgbt propagandalarına maruz kalarak ailesi tarafından öldürülen çocuktur.
  • yazacak hiçbir şey bulamıyorum. değmezler de zaten
  • amerikan çomarlığı böyle bir şey olsa gerek.
  • (#84142233) demek propaganda? altı yedi yaşındaki çocuklarınıza okulda kız arkadaşın var mı diye çocuğa cinsel kimlik yanılgısı yaşatan kimler? olay cinsellik değil zaten, duygusal çekim geri zekalı. sırf kötü göstermek adına bunu propagandaya bağlayan zihniyetinle beraber yok olursun umarım.

edit: yazara mesaj atılmıyor. baret adlı yazarın hesabının silinmesi gerekiyor. neden mi? lgbt+ özentiliğini bahane ederek bir cinayeti meşrulaştırmak.
  • ben nasıl yaşıyorsam herkes benim gibi yaşamalı diyen insanlardan birinin kalkıştığı korkunç eylem. her insan kendi vücudundan sorumludur. kendi aldıkları kararlar kimseyi ilgilendirmez. bir insan bu şekilde mutlu oluyorsa bırakın o şekilde mutlu olsun. insanların yakasından bir düşün artık ya.