şükela:  tümü | bugün
  • azımsanamayacak kadar fazla sayıda olduğunu düşündüğüm erkekler.
    korkak-korkan olacak hata yapmışım.
  • korkarım tabi durup durup sarılalım diyen bir arkadaşım vardı. ota boka hadi sarılalım diyodu bende olur fark etmez diyodum gaymiş anasını satayım. sevgilim diye anlattığı şahıs erkekmiş. hayret bişey. bacağıma elini koyuyodu alla alla neden böyle sürekli bacağıma koyuyor elini diyordum. onun da sonra anladım işte sebebini.

gayet rasyonel ve mantıklı korkular yaşayan erkektir. homofobik oluruz tabi.

edit: tabi burada bahsettiğim arkadaş hariç diğer homoseksüel kardeşlerimizi zan altında bırakmak istemem. tanıdığım diğer homoseksüel erkekler heterolara göre daha nazik ve kibar insanlardı böyle bir gerçek de mevcut.
  • başlık bir bana mı tuhaf geldi? eşcinsel erkeklerden korkak erkek, derken?
  • (bkz: homofobi)
  • buradaki sıkıntı insan olmakta. özgür ülkelerde eşcinsellerin normal insanlar olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz, (iki tane normal giyimli pantalonlu gömlekli ve bakımlı erkek evlat ediniyorlar falan gibi) görüntüler özgür ülke yapımı filmlerde görünebiliyor. ama bizim ülkemizde bu insanlar ön planda yaşa-ya-madıkları için bildiğimiz bazı figürlerin önüne geçemiyoruz . bunlar da, dizilerdeki saçma sapan hareketlerle adeta bir ucube gibi davrananlar. asansörde yiyişen dayılar ve otobüste metroda elinde küçük çantasıyla gözüne kestirdiği erkeklerin penisine dokunmaya çalışan gizli eşcinsel olan abilerimiz. ben bunlardan korkuyorum arkadaş.
  • bu erkekler için hep acaba gizli gay mi diye bir düşünce çıkar ortaya
  • korkarız tabi. askerde bizim koğuşta vardı bir eşcinsel, biz soyunup giyinirken adam ereksiyon oluyormuş amk. sonradan öğrendik.

aklımıza takılan bir soru vardı. acaba hangimizi düşünerek masturbasyon yapıyordu yavşak?
  • nedense karışındaki gey olduğu için o kokuşmuş tipiyle acaba beni s*ker mi korkusu taşır. geyler sizin kadar çaresiz/aç değil canlarım. neyse kişi herkesi kendi gibi bilirmiş ne de olsa :)
  • salak erkektir.

hayatta basina gelebilecek onca kotuluk varken bir gay'in kendini sikmesinden korkmasi komiktir.

ya da kendi cinsel tercihiyle ilgili emin degildir, ama bunla ve bunun sosyal ve kisisel sonuclariyla yuzlesmekten korkuyordur.

son olarak, insanlarin iyi veya kotu olmasi ile cinsel tercihin hic bir alakasi yoktur. ınsanlarin kotusunden korkun. dini, cinsiyeti, cinsel tercihi ne olursa olsun..

not: hetero.
  • cinsel yönelimler cesaretin göstergesi olamaz dolayısıyla bir erkek eşcinsel olsa dahi cesur olabilir.