şükela:  tümü | bugün
 • homofobik değilseniz hoşunuza bile gidebilecek bir durum* yalnız baştan belirteyim, erkekler bile bana hasta, gaylerin magneti, lezzoların bile gıymatlısıyım gibi bir mesaj ittiresim yok satır aralarında. ahh ulan nerde bizde o şans. şahsıma yönelik basit bir oğlancılık girişimini paylaşasım var sadece. ühü..

  altı yedi sene öncesi.. evde temizlik günü olduğu için kendimi derhal dışarı atmışım. boş boş gezdindikten sonra, parkta bir banka oturdum, gazete okumaya koyuldum. gelen geçenler oluyor, oturanlar kalkanlar oluyor banka. trafik yoğun yani. bir ara yaşlıca bir amca oturdu berime. elli, bilemedin elli beş civarında..

  spor sayfası vesilesiyle o klasik muhabbet açıldı. ne olacak bu fenerin hali? amca yoruma, eleştiriye başladı. ben de sallabaş gibi onaylıyorum. arada fikirlerimi söylüyorum falan derken, muhabbet harlandı.

  bizim amca meğerse eski fenerbahçeli ünlü bir futbolcuymuş. adını da söylemişti ama hatırlamıyorum. hatta o söyledikten beş dakika sonra unutmuşumdur muhtemelen. çünkü bende böyle bir problem var. tanıştığım kişilerin adına nasılsa bir daha görüşmeyeceğiz motivasyonu yüzünden midir nedir, dikkat etmiyorum. hem amca ünlüydüm diyor, gollerimi bir yiyen bilir falan diyor ama, kime göre? kendine göre. çok ünlü olsa bilirdim yani, unutmazdım. neyse.

  muhabbet futbol, siyaset falan fistan derken iyice harlandı. amca "gel şu beriki çay bahçesinde sana bir çay ısmarlayayım" dedi. isteksizce de olsa kabul ettim. kalktık gittik. amca ufaktan konuya girmeye başladı. bir kadın tanımış, birlikte olmuşlar, kadın hamile kalmış, çocuğu aldırmışlar, sonra anal çalışmışlar falan. ama sürmezmiş böyle, kadının dırdırı ve para merakı yüzünden illallah demiş.

  muhabbetin gidişatı yüzünden ben yavaştan kıllanmaya başladım. ama yaşlılarda tadımlık perverse eğilimler olabilir diye kendimi avuttum. adam samimi işte falan diye düşündüm.

  sonra amcanın ağzındaki bakla yavaş yavaş çıkmaya başladı. fener'deki bir takım arkadaşıyla girdiği ilişkiyi, beni fazlaca ürkütmeden uygun bir dille anlatmaya koyuldu. şimdi ayrıntıları hatırlamıyorum, çünkü amcayı dinlerken aklımda bin türlü soru işareti sikişiyordu: ne anlatıyor bu adam? ne demeye getirecek? masanın altından çocuğu elime verir mi? velev ki verdi, o vakit kulaklarım oynar mı?

  en sonunda, biraz utana sıkıla, gecikmeli de olsa, nihai soruyu sordu amca: sen hiç böyle bir şey düşündün mü? ben fazla tereddüt etmeden nazikçe "hayır" dedim. "hiç düşünmedim. çünkü ben kızlardan hoşlanıyorum.", "peki kız arkadaşın var mı?"* "yok", "neden yok?", "bilmem. kız dediğin gezmek, eğlenmek ister. bende para yok (ne alaka lan?)", "hmm güzel çocuksun halbuki"... (e ama değilim ki, karakolun önünden geçsem, tipten on yıl yerim hehe)

  neyse işte. amca bir kere daha lafı oraya getirir gibi oldu ama ben koşu yolunu kestim ve çay için teşekkür ederek kalktım. şimdi bu olaydan çıkarılacak sonuç nedir? daha doğrusu, benim empoze etmek istediğim mesaj:

  erkeğin olduğu yerde eşcinsel de vardır. türkiye'de eşcinsel futbolcular vardır. dün olduğu gibi bugün de vardır. ancak futbol bir erkek sporu, arenadaki gögüs göğüse bir güç gösterisi olduğundan, futbol camiasında eşcinsel kelimesinin ağza alınması bile bu insanların tüylerini ürpertir. kaldı ki, özel hayattır. kimseyi ilgilendirmez. ama vardır kardeşim. yok diyen mahmud ahmedinejad'dır.
 • fenerbahçe camiasını karalamaya yönelik kahpece bir saldırıdır. kulübümüzün böyle olaylarla ne geçmişte, ne de gelecekte bir ilgisi olamaz. ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunduk. avukatlarımız araştırıyor. ibne hakem!

  edit: buraların altı üstü hep entryidi, dutlukudu.
 • geçen gün parkta otururken yanıma bir amca geldi..yavaş yavaş bankta duran ellerime dokunmaya başladı ve bana ''elin buz gibi götün karpuz gibi''dedi..bu lafa başta içerlesem de çok hoşuma gitti..(sen olsan sen de severdin itiraf et..)tabii ki normal biri olarak o laflar bayır aşşağı girsin dötüne dinazor taşşağı'' diyerek rashitten alıntı yaptım ve oradan uzaklaştım..gururum hiç bu kadar okşanmamıştı..

  bu arada adam golfçüydüm dedi ama ben inanmadım..
  yani günümüzde çok olağan bir eylemdir bu..
  (bkz: yersen)
 • yaklasik bir ay once basima gelen olay. gece saat 02:00, londra'dan birmingham'a otobusle donmus, arabami parkettigim yere dogru yuruyorum. 20-22 yaslarinda zayifca bir genc yaklasiyor:

  genc: sorry, sehir merkezine nasil gidebilirim.
  buzz19: bu tarafa dogru yurumeye devam et.
  genc: sen de oraya mi yuruyorsun? otel falan var midir kalabilecegim?
  buzz19: evet. sehir merkezindeki oteller pahali, oda&kahvalti bakiyorsan su yone dogru yuru.
  genc: neyse ben sehir merkezine gideyim.
  buzz19: peki
  genc: cinli misin sen?
  buzz19: hayir, turkum
  genc: oo, super. muslumansin yani
  buzz19: teoride oyle, ama hic alakam yok
  genc: icki iciyor musun?
  buzz19: evet
  genc: peki, kari sikiyor musun? (konuya giriyor eleman)
  buzz19: neden olmasin
  genc: kadinin sikini emmesi hosuna gidiyor mu?
  buzz19: evet, ama neyin pesindesin?
  genc: istersen ben de sana yapabilirim
  buzz19: ??
  genc: istersen gotumu de sikebilirsin, bir kizi arkadan sikmekten farksizdir
  buzz19: ilgilenmiyorum
  genc: senden birsey istemiyorum, turk erkekleri cok tatli oluyor
  buzz19: ??
  genc: sikleri cok sulu ve tatli. hosuna gidecek.
  buzz19: ilgilenmiyorum dedim. kendine baska birini bul!

  muhabbet biter, yollar ayrilir.

  edit: kotuleyen arkadaslara hayret ediyorum, siz olsaniz kabul ederdiniz demek.
 • pekala escinsel iliski teklifini kabul etmek ile sonuclanabilecek eylem. ki zaten sonuclanmadigi ne malum.
 • (bkz: #10132236) oh boy
 • hahahaha ne komik bi olaydır lan hahaha. dünya ne enteresan bi yer, eşcinseller felan.