şükela:  tümü | bugün
  • sevimli kahramanlar: bugs bunny de tam bir eşcinsel sivri zekası ve eşcinsel muzipliği vardı. bugs bunny eşcinsel olabilir. tweeety de sanılanın aksine dişi değil erkek bir kuştur. kendisi androjen bir karakter olabilir.

he-man ve she-ra: he-man’in gay; she-ra’nın ise lezbiyen olduğunu düşünüyorum. öyle kusursuz hatlara sahip bir erkek ve kadın vücudu olamaz çünkü. bana direk gay pridelara katılan kaslı erkekleri ve bikinili güzel kadınları hatırlatıyorlar.

şirinler: süslü şirin ve gözlüklü şirin bence gaydi. güçlü şirin de biseksüel olabilir ama bak. zaten şirinenin de trans birey olduğu söylenegelirdi. ancak şirinlerin çoğu bence aseksüeldi.

sevimli hayalet casper: casper’in aseksüel bir eşcinsel olduğunu düşünüyorum.

scooby doo: shaggy muhtemelen gay bir karakterdi.

pokemon: misty muhtemelen lezbiyendi. ash ve broke’un tüm çabaları sonuçsuz kalmıştı çünkü. ayrıca misty’nin birkaç bölümde hemşire kızlarla arasının çok iyi olduğu da gözlerden kaçmadı.

ay savaşçısı: bu çizgi filmdeki bazı başrol karakterlerin lezbiyen olduğu zaten konuşulmuştu.

taş devri, jetgiller, richie rich, kaptan tsubasa, müfettiş gadget, temel reis, red kit gibi çizgi filmler ise eşcinsel karakterlere rastlayamadığım çizgi filmler oldu.
  • teletubbies
    şirinlerde ; süslü şirin.
  • (bkz: spongebob squarepants)
    bonus olarak patrick star da düşünülebilir.
  • (bkz: johnny bravo)
  • (bkz: yosemite sam)

kesin vurduruyordur ibne.
  • (bkz: thundercats)

hala soyluyorum o karakterlerin hepsinde var bir ibnelik.