şükela:  tümü | bugün
  • sevgilisi ile bir olup öz oğlunu eşcinsel olduğunu düşündüğü için öldüren annedir.

açıkçası haberi okumadan önce gelişmemiş bir ortadoğu ülkesinde yaşandığını düşündüm olayın. ancak abd'de yaşamış.

ruh hastası, cahil, sapık ve psikopat her ülkede aynı ve dünyanın her yerinde bunlardan fazlası ile var maalesef.

tanım : müebbet cezanın az geleceği ve elektrikli sandalyede kızartılarak idam edilmesi gereken homofobik, sapık, ruh hastası ve cani yaratıktır. sevgilisini de bunu da kızartmamak büyük kayıp.

--- spoiler ---

abd'de cani anne ve sevgilisi, eşcinsel olabileceği sebebiyle kadının 8 yaşındaki oğlunu işkence ederek öldürdü. çift, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

--- spoiler ---

haber kaynağı
  • off ki ne off

tanım manım yok.

neslin kurusun insanoğlu.
    dünya hayvanlara kalsın.
  • anne değildir. anne olsa duramazdı
  • inanmak istemiyorum.
  • 8 yaşında bir çocuğun eşcinsel olup olmadığını nasıl anlamışlar orası ayrı bir konu olmakla birlikte, gerçekten anne olsaydı çocuğunu her koşulda kabul eder ve severdi. yaşadığımız coğrafyada bunun ne denli zor olduğu malumunuz. burada bile çocuğunu o şekilde kabul eden ve üzerine titreyen insanlar tanıyorum bizzat. gerçek anne ve babalar onlar. bu cani anne, suç ortağı ise insan bile olamaz.
  • 8 yaşında bir çocuğun nasıl bir cinsel yönelimi olabilir ki? kendini tanıma yaşı bu kadar düşmüş olamaz. fizyolojik olarak da mümkün değil diye düşünüyorum.
  • https://www.mirror.co.uk/…e-boyfriend-gets-12666434

bu linkte ruh hali kaldirabilenler kadinin cocuga neler yaptigini, yillarca nasil siddet uygulayip eziyet ettigini okuyabilir.

adam idam edilecek. kadinin oldurulmemesini aciklayacak biri yesillendirsin.
  • ya tövbe estağfurullah 8 yaşındaki çocuk pipisinin işemek dışında bir işe yaradığını bile bilmiyordur, neye dayanarak eşcinsel olduğuna karar verdin acaba allah'ın cezası kadın.
  • ruhsal problemleri olan biridir.
    eşcinsel bahanesi bulamazsa başka bir sebepten şiddet uygulayacak ya da yine öldürecekti.

tıpkı bebeği ağladı diye, çirkin diye, emzirirken memesini ısırdı diye vs öldürenler gibi.

annelik duygusuna sahip değiller. çok çok üzücü.