şükela:  tümü | bugün
281 entry daha
  • gayet de olması gerekendir. bir görüşü, kesimi, fikri savunmak için illa karşılık mı beklemek lazım? illa o grubun mensubu mu olmak lazım, geri dönüş mü almak lazım? asıl özgür düşünce bu değil midir?

edit: imla
  • (bkz: ana babası belli olan birinin orospu çocuğu olması)

düşün artık şu eşcinsellerin yakasından, size ne milletin cinsel hayatından? hemcinsini sikenler kadar memleketin anasını sikenleri düşünseniz ülke bu halde olmazdı.
  • allah olmayan o kadar insan allahı savunuyor, ona şaşırmıyorsunuz da buna niye şaşırıyorsunuz?
  • kadın değilim ama kadınların haklarını, hayvan değilim ama hayvanların haklarını, z**** değilim ama zencilerin haklarını, çingene değilim ama çingenelerin haklarını, eşcinsel değilim ama eşcinsellerin haklarını savunuyorum.
  • buyrun benim. 30 yaşıma kadar herhangi bir eşcinselden bir zarar görmedim. aksine çoğu insancıl bireyler, çok yardımlarını gördüm. sevgilimle kavga edince yanlarına sığındığım, beni maddi-manevi destekleyen insanlardı. peki en çok zararı kimden gördük? din ayağına milleti kandıranlardan. ben hiç bir eşcinselin bir camiye girip insanları öldürdüğünü görmedim, otel basıp insanları yaktığını görmedim, heteroseksüel diye insanları dövüp öldürdüğünü görmedim. peki tersini kimlerden gördük? ben bu insanları savunmayım da kimi savunayım?
  • evet, haklarını sonuna kadar savunurum, var mı?
  • sana ne dalyarrak, her bireyin özgürce yaşama hakkını savunmak insani bir görevdir. sizin gibi gerici orospu çocukları yallah arabistana
  • insanların tercihlerine saygı duyan ve haklarını savunmasını destekleyen bir kişidir.
  • bu eşcinseller ne yaptı size?
  • doğru olandır, kendi içinde olduğun grubu savunduğunda zaten kendi menfaatini gözetiyorsun . asıl önemli olan haksızlığa uğrayan senden olsun veya olmasın doğruyu yapmak. heteroyum ama homoseksüellerin evlenmelerinin yasak olmasını ve ayrımcılığa uğramalarını şu an köleliğe nasıl bakıyorsak gelecekte de bu olaya öyle bakacağız şüphem yok.
233 entry daha