şükela:  tümü | bugün soru sor
 • insanlığın utancıdır.

  yakin arkadaslarimdan biri olan s***** escinsel çıktı. cok iyi biriydi ve mecburen arkadaşlıktan yavasca cikaricam üzülerek. escinseller icin ilac yapilmis olsaydi bu ve bunun gibi durumlar yasanmayacakti.

  kedi, köpek vb kırıntılar icin dünyayi ayağa kaldıranlar konu insan olunca neden susuyor? bilim dünyası escinsellerin bu durumunu görmezden gelemez. gece gece sinirlendim, sxxxxx gerçekten iyi çocuktu ve ilac olsaydı belki escinsel olmayacaktı.

  bazi eklemeler yapiyorum simdi entrye.

  arkadaşlar escinseller tabii toplum icinde olmalidir, saygi vs vs bunlar sart. fakat kadin erkek ilişkisinden yeni insan ortaya cikarken, escinsellikte bu mümkün değil. escinsellik hastalik değilse bilim adamlari bunu söylesin şayet soyleyemiyosa bize iyi niyetimizle uyari yapmak düşer elhamdülillah,çok şükür.

  kaynaklarim nedir?

  ben müslüman biriyim ve escinselligin sağlıklı bir tercih olmadığı kabul edilir.

  https://tr.m.wikipedia.org/…ki/İslam'da_eşcinsellik

  yanlışım varsa lütfen düzeltin. ayrica saygi kesinlikle ayri konudur ve ben meseleyi kişi üzerinde değil, direktman kavramsal olan "escinsellik" üzerinde tartismaya acarak saygimi yine korudum. elhamdülillah, çok şükür.
 • (bkz: t a m a m)
 • ilaç onlar için sadece semptomları baskılar.
  vücudlarında farklı bir enerji akışı mevcuttur.
  ama bu enerjiyi cinsellik boyutuna (hayvani güdü) indirgeyip birde sapkın bir senaryoya bürüdüklerinden şeytanın en büyük tuzağına düşmüşlerdir.
  tez zamanda bu sapmışlıktan kurtulsunlar.
  bunun en güzeli yolu ise tasavvufa dalmaları ve zahiri namaz ile şeytanı pataklamaları.
 • reyize oy vermemek= münafıklık
  eşcinsellik= hastalık

  reyise oy vermeyen eşcinsel= kafir
  reyise oy veren kafir= ?
 • keşke dinciler için de bir ilaç üretilse de aslında önce sizden kurtulsak. dünya üzerinde sizin kadar başkalarına karışan bir güruh yoktur, sizin kadar çok problem çıkarmaya yer arayan insanlar yoktur.

  -eşcinsel misin? din bunu beğenmedi.
  -kürtaj yaptırmak mı istiyorsun? din bunu beğenmedi.
  -alkol mü içeceksin? din bunu beğenmedi.
  -domuz mu yiyeceksin? din bunu beğenmedi.
  -benim ilahımdan başka bir ilaha mı inanıyorsun? din bunu beğenmedi + kelleni uçurabiliriz.
  -herhangi bir ilaha inanmıyor musun? "sen kimsin köpek" dedi din, üstüne kelleni de alabilirler.
  -ramazan'da sokakta sigara mı içiyorsun? din bunu beğenmedi, dövülebilirsin.
  -şeriata uygun giyinmedin mi? din bunu hiç sevmedi, döverler muhtemelen.
  -dini suistimal eden insanlara karşı mısın? "hocaefendimiz hakkında böyle konuşamazsın" dedi dinci
  -evlenmeden sevişiyor musunuz? din bunu beğenmedi.
  -kadınsın ve başın açık mı? din bunu beğenmedi.

  daha gider bu liste. dünyada dinciler kadar başkalarının hayatlarına karışmayı kendilerinde hak gören bir kitle daha yoktur. şu dünyada insanlar arasında bir hastalık varsa, bu hastalık kimseye karışmadan birbirini seven insanlar değillerdir. eşcinseller kimsenin ölümüne sebep olmazlar, dinin adıyla dünya tarihinde kaç milyon insan öldürüldü ve öldürülmeye devam ediyor? eşcinsellerin kimseye zararı dokunmaz, dincilerin ise sebep oldukları zararın haddi hesabı yoktur. eşcinseller kimseye düşüncelerini empoze etmezler, dinciler ise cehaletlerini yaymak için ellerinden geleni yaparlar. eşcinseller kimseyi ibneliğe zorlamazken dinciler bulaşıcı olmak isterler, isterler ki herkes kendileriyle aynı şeylere inansın.

  elini vicdanına koy benim dinci kardeşim, hangisi tanımsal olarak bir 'hastalığa' daha çok benziyor? hangisi daha bulaşıcı bu kavramların? hangisi kendini yaymak için bu kadar büyük bir çaba gösteriyor?

  anladık cahilsiniz, ama lütfen artık cehaletinizi kendinize saklayın. ve lütfen artık varoluşunuza dair bilgisizliğinizin size yaptırttığı şu saçmalıkları kesin, herkes huzur içinde yaşasın. çünkü toplumlarda huzuru bozan kitleler eşcinseller değiller, herkese karışmayı kendine hak gören cahillerdir. tabi bilgisizliğiniz yüzünden gökteki amcanızın binlerce yıl önce buyurduklarını uygulama ihtiyacı hissediyorsunuz, bu yüzden eşcinseller sizi rahatsız ediyor olabilir. açıkcası bu sizin sorununuz, eşcinsellerin değil. sorun değil, çözüm üretin. mesela insanları umursamayarak başlayabilirsiniz? başkaları kendi ilkel inançlarını size empoze etmeye çalışmadığından empati yapmanızı beklemek biraz fazla olmuyordur umarım, keza yaşamadan bilemezsiniz bazı şeyleri. ama hala kullanabildiğiniz bir kafanız varsa onu biraz çalıştırın, inançsız insanlar sırf inanıyorsunuz diye size, sizin başkalarına çektirdiklerinizi çektiriyor mu? aslında çektirmeliler, hak ediyorsunuz çünkü. sizin için de iyi bir ders olurdu bu.

  lütfen ortaçağdan kalma ilkel batıl inanışlarınızı kendinize saklayın ve insanları rahat bırakın. bu dünya sizden yeterince çekti. beyninizi kullanış tercihleriniz yüzünden birilerinin size inandırdığı bir cennet uğruna dünyayı cehenneme çeviriyorsunuz çünkü, ve bunu yaparken inanılmaz bir kararlılıkla mutlak doğru olduğunuzu düşünüyorsunuz. belki iyi bir niyetiniz vardır, ama sebep olduklarınızın sonuçları hiç de iyi şeyler değiller. bu yüzden lütfen,

  dininizi kendinize saklayın!!

  not: eşcinsel değilim, insanların istediklerine inanabilme özgürlüğüne saygı duyduğum kadar insanların istedikleriyle sevişebilme özgürlüğüne de saygı duyarım. kendi görüşleri yüzünden insanların hayatlarına karışanlara ve görüşlerine ise saygı duymam. genelde çok daha ağır konuşurdum ama iyi bir zamanıma denk geldi bu başlık, bu yüzden benim için epey saygı çerçevesinde bir entry oldu bu. dediğim gibi, istediğinize inanabilme özgürlüğünüze saygı duyarım, ama bu inandığınız şeylere saygı duyacağım anlamına gelmiyor.
 • sari sacli, mavi gozlu insanlar icin neden ilac uretilmiyorsa ayni sebepten .
 • yaşadığımız zaman diliminde toplumların çoğu eşcinselliği bir hastalık olarak kabul etmediğinden dolayı, endüstriyel olarak böyle bir ilaç üretilmemektedir.

  bence ilk girdiyi giren arkadaş bir hikaye uydururak gündem oluşturmayı amaçlıyor; çünkü yakın zamanda onur yürüyüşü olacak ve "oruç vs eşcinsellik" tartışıp duracağız. lakin böyle düşünen sürüyle insan türkiye sınırları içerisinde yaşamaktadır, idda ediyorum "eşcincelliğin" ne demek olduğunu toplumun yarısından çoğu bilmiyordur. şaşırıyor muyum? hayır çünkü türkiyede kavramların ne olduğunu tam anlamadan onun hakkında fikir sahibi olmakta üstümüze yok.

  (bkz: evrim)
  (bkz: teori)
  (bkz: uygarlık)
 • bir kaynak olarak kur’an diyor başka birşey demiyorum.

  keşke senin bu durumun için bir ilaç üretseler...
 • (bkz: ak lgbt)
 • seri katiller için ilaç üretilmemesiyle aynı sebepten. ilaçla önlenecek şeyler değil bunlar. insanlar ne yapmayı tercih ettiklerine kendi sorumluluklarıyla karar vermeli. tüm davranışlar ilaçla kontrol edilseydi robot toplumu gibi bir şey olurdu.