şükela:  tümü | bugün
  • özellikle eşcinsel olan bireyler eminim böyle bir soru cümlesini sık sık içlerinden geçirip, cevap bulmaya çalışıyorlardır.
    başlığı açarken kötü bir niyetim yoktu. ilk tanımı yanlış anlaşıldığı için değiştirmek istedim. gelen entry üzerine "ki" ekini kullanmama kararı verdim. :) evet siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?
  • (bkz: engelle)
  • her ki ayrı yazılır zanneden birinin açtığı soru cümlesi kıvamında başlık.

(bkz: bağlaç olan ki) (bkz: ki eki)

ayrıca
    (bkz: soru başlık)
    (bkz: hayırlı forumlar)
  • evlat edinirler
  • (bkz: alternatif aile)

hayır eşcinsel evliliğinden bahsetmiyorum.

şantiyede ustalarla birlikte kalırken, yemekten sonra ilaç içtiğimi gören usta merak etti:

- abi bilmemiz gereken bir ilacın var mı? dil altı hapı gibi.

çünkü geniş aileden geliyor. geniş ailede yaşlı bireyler de var. tüm aile o yaşlı birey sayesinde ilaçla yaşama fikrine alışmıştır. yaşlı bireyin kullandığı ilaçları, oğlu bilmezse, gelini; gelini bilmezse torunu bilir. birbirlerinin sağlık sorunları ile ilgilenirler.

ister gey olsun ister ıssız adam tek yaşayan erkeklerin 40lı yaşlarına girdiklerinde böyle bir sorunu var. sağlıkları sadece kendilerini ilgilendiren bir konu. kendi algılayışları da böyle. en yakın arkadaşımın, hastaneye ameliyat olmaya, tek başına gitmesine ve bana haber vermemiş olmasına çok şaşmıştım.

ama 40lı yaşlarda hızla ilerlerken işin rengi değişiyor. senin kolestrol hapın, benim tansiyon hapıma geliyor bir şekilde iş. ben de artık kankalarım sağlık durumlarını ve kullandığı ilaçları not etmeye çalışıyorum. yine yeniden karı, koca, evlatın yerini yakın arkadaş, yoldaş alıyor.

fakat evet gey alt kültürüne karşıdan bakınca görülen tek şey gençlik kültü. sanki hiç yaşlanmayacaklar gibi.
  • hay derdini butonu gerektiren sorulardan. kısaca sana ne yaprağam?
  • cevabı hetero birey ne yapıyorsa onu yapacak olan saçmalık.

(bkz: sudoku)
  • apartman önüne park etmiş araçların sileceklerini kaldırırlar, bahçeli ev alıp çiçek ekerler, emekli maaşlarını çekmeye giderler, gençlerin arkasından atarlar, yani anan ve baban dahil tüm yaşlıların yaptığı her şeyi yapabilirler emin ol..
  • tahminim, eşcinsel olmayan yaşlılar ne yapıyorsa onu yaparlar.
  • (bkz: dedeler)