şükela:  tümü | bugün
  • ne zaman böyle şeyler okusam ya da bana anlatılsa aklıma hep semih gelir,
    "acaba erkek sikebilir miyim lan" diye başlayan yolculuğu çok tuhaf biten semih.

yazıya başlamadan şunu temenni ederim ki umarım buraları okumuyorsundur semih sdjsh.

bundan yaklaşık 5-6 sene evvel semih'in içine bir dıbır sikme arzusu güneş gibi doğuyor. ama öyle böyle diil. hem sikmek istiyor, hem de acaba yapabilir miyim lan diye kendi ile çelişiyor.
    ama diyor, olsun denicem. en azindan sikip sikmeyecegimi bilirim.

neyse..

semih başlıyor internetten sikecek bir göt aramaya ve nihayetinde buluyor.
    bunlar buluşuyorlar.
    çocuk annesinin çamaşırlarını almış gelmiş.
    galiba semih de bu gazla olsa gerek sikmiş lan çocuğu :((

benim o bildiğim, elinde tesbih müslüm baba dinleyen semih bir erkeğin dıbırına kaymış acımadan. "korundum ama baba" diyo bi de. babayın sikem semih, erkek sikmişsin korunsan ne olcak?

neyse..

dedim ki lan semih, bence sen boyle ibnem gibi, puşt gibi bi şey oldun.
    ama semih hala diyo ki yok bi daha olsa sikmem, yapamam, midem bulandı zaten yapınca, kaçtım hemen diyo. he dedim, bi de sik semih. bi daha sik semih.

semih sikmem dedi ama bence o günden sonra bi kaç olayı daha oldu. çünkü bundan haz almayan bir erkek, boşalana kadar başka bir erkeği sikemez hacıtlar.

bir de "acaba ben lez miyim" diyerek bambaşka patika bir yolda seke seke ceylan gibi giden bir arkadaşım daha var ama onu başka bi hikayede anlatacağım.

bu arada, ben de lisedeyken "acaba kızlardan da hoşlanıyor muyum" diyerek bi kız arkadaşımla öpüşmüştüm. hoşlanmıyormuşum.

bu bağlamda gay veya biseksüel olsan da söyle bana semih, sana olan sevgim bi gram azalmaz şeftali götlü yiğidim.
  • hahah iki dakika hornet’e üye olup “arayış ne?” diye vıyaklayan mallarla muhatap ol da göreyim ben senin önermeni.
  • sonuna kadar haklı bulduğum ibretlik tespit.

bir süredir devam ettiğim kursta çalışan eşcinsel arkadaşa sevgilisi hediye olarak iphone 8 plus almıştı. arkadaş da bize hava atıyor, kendince seviniyordu.

sınıfta patavatsızlığı ve sevimsizliğiyle bilinen bir diğer kız arkadaş da “yha plus bence bayanlar için çook büyük nazik durmuyo ama erkeklere iyi tabii” deyiverdi.

üstüne eşcinsel kardeşimiz ne 185 boyuna ne de kirli sakallarına aldırmadan, çok gücenmiş bir sesle “aşk olsun ben de bi bayanım yaniiii sonuçtaa” diyerek ortamı terk etti ve bir daha da bizim sınıfla konuşmadı.

ben de eşcinsel bireyin kırılgan ruh haline mi yoksa patavatsızlıkta çığır açan mal arkadaşa mı gülsem bilemedim.

yani var arkadaşlar, insanların kendilerini eksik hissettiği her konuda aşırı bir duygusallık var.