şükela:  tümü | bugün
 • cahilligin baki kalmasindan iyidir.
 • en taşaklı psikoanalistler "normal" yani "doğaya aykırı olmayan" cinsel ilişkiyi "penisin vajinaya olan penetrasyonu sonucu orgazma ulaşma" şeklinde tanımlıyor. yani sen istersen sapına kadar heteroseksüel ol, vajinal penetrasyon dışında karşıcinsine ne yapmak istersen, ister boynundan öpmek olsun ister oral seks yapmak ya da yaptırmak olsun, anormalsin ve doğaya aykırısın. insanlar bunu çoktan aştılar. herkesin gözünde eşcinsellik ya da heteroseksüellik aynı yerde. yani sırf karşı cinsini sikmek istiyorsun diye geriye kalan bütün fetişlerini ve fantezilerini görmezden gelerek kendini "normal" sayamazsın. kaldı ki evet hayvanlarda da var diyeceğim. "ama onlar hayvan be yavrum" diyeceksen de doğaya aykırı olduğunu iddia edemezsin. ki insan sosyalleştikçe, yani hayvanlardan farklılaştıkça doğadan uzaklaşırlar. homofobikleşirler mesela. oysa doğada başka hiçbir canlıda homofobi yoktur.

  bir de şu üreme meselesini çığırmayın lütfen. sen önce içine boşalmamak için 40 takla atma, ondan sonra bana "seksin timil amaci iremektir" de. hem senin bilincin var diyorsun hem hayvanlardan farklısın diyorsun sonra da sosyallikten süper uzak über naturel bir olaya bağlıyorsun. üreme ile cinselliği özellikle sosyalleşmiş bir canlıda bir tutamazsın. hele hele yemek yemeye bile bir anlam katabilen bir canlı için -insan- cinselliğe o kadar çok anlam katılmıştır ki üreme ile asla bir tutulamaz. diyelim ki tuttuk, ben de sana kadının ağzına vererek mi üreyeceğini zannediyorsun derim.
 • insan insanın aynasıdır, sen bakınca alay edilecek birşey görüyorsan kendinde utandığın birşey vardır. "aklının değirmeni utancını öğütsün" sana duam budur.
 • "ben sana küfür edeceğim ama sen beni yanlış anlama" deme şekli ile örneklendirilmiş, cahilliğin ve tahammülsüzlüğün sonsuza dek var olacağından kaynaklanan kendince haklı gösterilmeye çalışılan mesele.
 • çok doğal yaşayan kimselerce dile getirilen sorun.

  mesele üremek denmiş. mastürbasyon ne o zaman? oral seks ne? anal seks ne? prezervatif, spiral, doğum kontrol hapları neden var? hangi hayvanlar kullanıyor bunları?

  seks dışına geçelim. kitap okuyan, müzik dinleyen, sigara içen, sinemaya giden, hak/hukuk/ahlâk gibi değerleri olan hayvan ve bitkiler var mı? doğal mı bunlar, yoksa insan eliyle yapılmış şeyler mi? heh, peki o zaman neden yapıyorsun?

  cidden ben yazarken utanıyorum, gerizekâlı "doğal deeel!" gibi inanılmaz salakça bir argüman ortaya atmaktan çekinmiyor.
 • acaba insanlar eşcinsellik konusunda umursaz tavırlarla alay etmenin artık havalı bir durum olmadığını ne zaman algılayacaklar dediğim önerme. hiçbir baltaya sap olamamış bu yüzden götünü bir güruha dayayarak (heteroseksüeller, erkekler ya da türkler gibi) vasıfsızlığını örtme çabasında olan çaresiz insan beyanatı:) vasıfsızlığının alay edileceği gerçeğini farkedecek minimal zekada olup etrafa salya saçarak üstünlük sağlamaya çabalayan sözüm ona insan tespiti :) vasıfsızsan vasıfsızsın arkadaşım kabul et bizi de yorma kendini de :) koy götüne rahvan gitsiinnn
 • "bunlar fantazi ve bilinçtir." denmiş üremeye yol açmayan cinsel davranışlar için.

  o zaman eşcinsellik ne? =-))))

  sen hem "üremek var işin özündee." diye havla, sonra da "ya işte fantezi, bilinç, üremeye teşvik herelö" diye kıvır. "bana eşcinsellik hayvanlarda da var diye gelmeyin." diye ön koşul koy, sonra "ne vaaaarr, oral seksi hayvanlar da yapıyooo." diye kendinle çeliş. =-))) eşcinsellik de gâyet bilinçli bir insan hareketidir yavrum, korkma sen. ve tam da kendi ağzınla yakalandığın üzere insanca, doğal bir dürtünün vücuda gelmesidir. eğer söz konusu dürtünün üreme ile sonuçlanmamasını eleştiriyorsan aynısını bahsettiğim hetero cinsel davranışları için de yapacaksın.

  şu homofobiklerin biri de zekî olsun diyeceğim de, zekâsı olsa homofobik olmazdı zâten.
 • --- spoiler ---

  erkek iktidarını davranışlarına yansıtmayan her erkek, erkekler dünyasında aşağılanır. bu bir hakimiyet meselesidir.
  --- spoiler ---
 • "komik işte, komik komik komik!! hüüüü komik tamam mı ühühühü!!"

  vallâ eşcinsellik komik mi bilemedim de şu başlıktaki zavallı argümanlara güldüğüm kadar hiçbir şeye gülmedim, sağolasın. homofobik köpek kısmı kişisel favorim, arkadaşlarla da paylaşıyorum. akşam akşam pek güldük sağolsun.