şükela:  tümü | bugün
 • ya eşcinseldir ya da cahil.

  bakın, eşcinsellik "doğal" bir durumdur ama "normal" değildir.

  tıpkı "albino" olmanın doğal olması ama normal olmaması gibi.

  edit: ne akp seçmeniğim ne de mü'min... deizm ile ateizm arasında gitgeller yaşayan islamofobik bir mürtedim.

  ibadetin de kabahatin (şimdi burada cinselliği kabahat olarak gördüğümü ileri sürecek goygoycular çıkacaktır. bu sadece bir deyim) de gizli olması gerektiğini düşünen bir insanım. kamusal alanda cinsel aktivitelerde bulunan eşcinsel bir çiftten ne kadar rahatsızlık duyuyorsam, hetero insanların da kamusal alandaki cinsel aktivitelerinden o kadar rahatsızlık duyuyorum.

  (bkz: kamusal alanda çiftleşmeyi medeniyet sanmak)

  korkarım ki siz bu gidişle hoşgörü, hümanizm ve insan hakları gibi kavramlar adına ortalıkta çırılçıplak gezmeyi de normalleştireceksiniz.

  son olarak size bir kaç entry veriyorum, defalarca okuyup anlamaya çalışın. yazarları benim aksime büyük bir sabır göstererek tüm iyi niyetleriyle uzuzn uzun durumu açıklamaya çalışmışlar.

  (bkz: #68478640)

  (bkz: #68478525)

  (bkz: #68478174)

  bu arada sözlükte ne kadar da çok pempe g*tlü hümanik ile eşcinsel varmış yahu! çıkın şu sanal alemden biraz, topluma karışın, halkla kaynaşın, gerçek dünyaya gelin hacılar.
 • eşcinseller doğal olarak kendilerini hissettikleri gibi yaşamak istiyorlar. ve kendilerini bu şekilde ifade etmelerinin bir dindarın, agnostiğin, milliyetçinin, metalcinin vb kendini ifade etmesinden pek bir farkı yok.

  insanın sosyal yönü onu kimliğini taşımaya ve korumaya iter. bu yüzden normal bir şekilde ifade edilen ve yaşanan eşcinselliği normalleştirme gibi bir çabaymış gibi görmek, göstermek, böyle insanlara marjinal, cahil, modern demek yanlış. art niyetli. ve de suç *. çünkü şu an da sen kendini ifade ediyorsun, senin yaptığın doğru da onunki mi kabahat?

  unutmadan diyeyim: (bkz: don't feed the troll)
 • çok yanlış yapan tiplerdir. zira çalışmalarına gerek yoktur. zaten normaldir.

  ps: albinoluk bir genetik bozukluktur. doğal da normal de değildir.
 • anormal mi? eşcinsellik doğuştan gelen bir şey tıpkı burnun gibi tıpkı ağzın gibi. sonradan öğrenilen bir olgu değil.

  bakın eşcinsellere hepsi daha oyuncaklarla oynamaya başladığında farkedilir bu durum

  çok mesaj almamdan mütevellit edit:

  bir otizimliyi nasıl kabulleniyorsak etrafımızdaki eşcinselleri de kabul etmeliyiz.
  size nasıl saygı duyulmasınınityorsanız onlara da saygı duymalısınız. toplumumuzun bir parçası her renkten her şekilden insana saygı duymalıyız.
  allah korusun ama diyelim ki evladınız eş cinsel olsa öldürecek misiniz?
  cevabınız hayır ise lütfen saygı gösterin ve kabullenin.
 • (bkz: mal beyanı)

  sokakta kafasını kapatıp altına tayt giyen kadınları ağzından salyalar akarak dikizleyen sözde müslümanlar bu ülkede normal de, eşcinseller mi anormal!

  yav he he...
 • kendilerine yeni manitalar arıyorlar herhalde.
 • hala "cocuguma nasil anlatacagim" diye karsi cikilan tip. lan noronlari yanmis adam! ac haritayi bak! belcika, hollanda, ne bileyim danimarka gibi ulkelerde escinseller son 20-30 senedir gorunurler. sokaklarda el ele yururken, opusurlerken cocuklar goruyor ve emin olun oralarda buyuyen cocuklar buralarda buyuyen cocuklardan cok daha saglikli bir sekilde yetisiyor. cunku dini dogmalarla korkutulmuyorlar ve beyinleri mantik disi ahlaki normlarla doldurulmuyor.

  escinsellik bir problemdir gibi aptalca bir tespit sican kisi bu tespitini, bilimsel kanitlarla desteklemelidir, eger kanit bulabilirse.

  albino'lari ornek veren cahile de iki cift lafim olacak elbette. albinizm bir genetik bozukluk iken escinsellik bir ne genetik bozukluktur ne de hastalik.
 • kendi aptal çocuğuyla beş dakika konuşamıyor diye başkalarının çocuklarının var oluşsal özgürlüğünü kısıtlamaya kalkışan tiplerin varlığına delalettir. *
 • eşcinselliği anormalleştirmeye çalışan angutların derdi olurlar.

  homofobi hastalıktır. önce kabullenin, sonra tedavi olun.