şükela:  tümü | bugün
 • kendini modern ve marjinal zanneden, modernliği ve marjinalliği aşırı yanlış anlamış zihniyetlerdir.

  böyle tipler her türlü genişliğe ve gevşekliğe "kime ne, sana ne" diyerek anormal durumları normalleştirmeye çalışır.

  işte bakın, eşcinsel çiftin ulu orta öpüşmesini bile normalleştirmeye çalışan var. mal.. ben çocuğumla birlikte, öpüşen iki adamın yanından geçsem bunu ona nasıl izah edeceğim? homofobik değilim ama el kadar yavrum daha kadın erkek ilişkisini bile çözemeyecek yaştayken iki sapın ilişkisini neden anlatayım?

  eşcinsellik bir problemdir arkadaşlar.

  hayvanlar ve insanlar çiftleşmek ve üremek için içgüdüsel olarak karşı cinsle yakınlaşma eğilimine girer. eğer canlı hemcinsine yakınlaşıyorsa orada içgüdüsel, hormonal bir sorun vardır.
 • ya eşcinseldir ya da cahil.

  bakın, eşcinsellik "doğal" bir durumdur ama "normal" değildir.

  tıpkı "albino" olmanın doğal olması ama normal olmaması gibi.

  edit: ne akp seçmeniğim ne de mü'min... deizm ile ateizm arasında gitgeller yaşayan islamofobik bir mürtedim.

  ibadetin de kabahatin (şimdi burada cinselliği kabahat olarak gördüğümü ileri sürecek goygoycular çıkacaktır. bu sadece bir deyim) de gizli olması gerektiğini düşünen bir insanım. kamusal alanda cinsel aktivitelerde bulunan eşcinsel bir çiftten ne kadar rahatsızlık duyuyorsam, hetero insanların da kamusal alandaki cinsel aktivitelerinden o kadar rahatsızlık duyuyorum.

  (bkz: kamusal alanda çiftleşmeyi medeniyet sanmak)

  korkarım ki siz bu gidişle hoşgörü, hümanizm ve insan hakları gibi kavramlar adına ortalıkta çırılçıplak gezmeyi de normalleştireceksiniz.

  son olarak size bir kaç entry veriyorum, defalarca okuyup anlamaya çalışın. yazarları benim aksime büyük bir sabır göstererek tüm iyi niyetleriyle uzuzn uzun durumu açıklamaya çalışmışlar.

  (bkz: #68478640)

  (bkz: #68478525)

  (bkz: #68478174)

  bu arada sözlükte ne kadar da çok pempe g*tlü hümanik ile eşcinsel varmış yahu! çıkın şu sanal alemden biraz, topluma karışın, halkla kaynaşın, gerçek dünyaya gelin hacılar.
 • eşcinseller doğal olarak kendilerini hissettikleri gibi yaşamak istiyorlar. ve kendilerini bu şekilde ifade etmelerinin bir dindarın, agnostiğin, milliyetçinin, metalcinin vb kendini ifade etmesinden pek bir farkı yok.

  insanın sosyal yönü onu kimliğini taşımaya ve korumaya iter. bu yüzden normal bir şekilde ifade edilen ve yaşanan eşcinselliği normalleştirme gibi bir çabaymış gibi görmek, göstermek, böyle insanlara marjinal, cahil, modern demek yanlış. art niyetli. ve de suç *. çünkü şu an da sen kendini ifade ediyorsun, senin yaptığın doğru da onunki mi kabahat?

  unutmadan diyeyim: (bkz: don't feed the troll)
 • çok yanlış yapan tiplerdir. zira çalışmalarına gerek yoktur. zaten normaldir.

  ps: albinoluk bir genetik bozukluktur. doğal da normal de değildir.
 • anormal mi? eşcinsellik doğuştan gelen bir şey tıpkı burnun gibi tıpkı ağzın gibi. sonradan öğrenilen bir olgu değil.

  bakın eşcinsellere hepsi daha oyuncaklarla oynamaya başladığında farkedilir bu durum

  çok mesaj almamdan mütevellit edit:

  bir otizimliyi nasıl kabulleniyorsak etrafımızdaki eşcinselleri de kabul etmeliyiz.
  size nasıl saygı duyulmasınınityorsanız onlara da saygı duymalısınız. toplumumuzun bir parçası her renkten her şekilden insana saygı duymalıyız.
  allah korusun ama diyelim ki evladınız eş cinsel olsa öldürecek misiniz?
  cevabınız hayır ise lütfen saygı gösterin ve kabullenin.
 • (bkz: mal beyanı)

  sokakta kafasını kapatıp altına tayt giyen kadınları ağzından salyalar akarak dikizleyen sözde müslümanlar bu ülkede normal de, eşcinseller mi anormal!

  yav he he...
 • normal dediğin olgunun normal olduğuna kim karar veriyor? doğadan örnek veriyorsun. bazı hayvanlar kendini dölleyebiliyor. hormon bozukluğu mu var onların? denizatının erkekleri doğuruyor. içgüdü sorunları mı var? geç bunları. çık delikanlı gibi arkadaş homofobiğim de en azından ne olduğunu bilelim.
  çocuğuna açıklayamazmış. çocuğuna takım tutmayı anneyi babayı nasıl anlattıysan onu da öyle anlat. çocuk sizin öpüşmenizi sormadıysa onlarınkini de sormaz zaten. ha sordu diyelim, kendininkini nasıl anlatacaksan onlarınkini de öyle anlatırsın.
 • kendilerine yeni manitalar arıyorlar herhalde.
 • hala "cocuguma nasil anlatacagim" diye karsi cikilan tip. lan noronlari yanmis adam! ac haritayi bak! belcika, hollanda, ne bileyim danimarka gibi ulkelerde escinseller son 20-30 senedir gorunurler. sokaklarda el ele yururken, opusurlerken cocuklar goruyor ve emin olun oralarda buyuyen cocuklar buralarda buyuyen cocuklardan cok daha saglikli bir sekilde yetisiyor. cunku dini dogmalarla korkutulmuyorlar ve beyinleri mantik disi ahlaki normlarla doldurulmuyor.

  escinsellik bir problemdir gibi aptalca bir tespit sican kisi bu tespitini, bilimsel kanitlarla desteklemelidir, eger kanit bulabilirse.

  albino'lari ornek veren cahile de iki cift lafim olacak elbette. albinizm bir genetik bozukluk iken escinsellik bir ne genetik bozukluktur ne de hastalik.