şükela:  tümü | bugün
  • toplum baskısı ve çağdaşlığa kapalı olmamız eşcinselliği tabu haline getirmeye yetti. uzak bize o pembe güzel günler.
  • yauuww, niye tutmasın.
    bak adamlar ne güzel kılıfına uydurmuş.
    (bkz: moda sahilinde oral seks yapan amca)
  • ya türkler eşcinsel olmuyor ya da eşcinseller türk olmuyor.
  • henüz avrupa’da bile açıkça yaşayamadıkları için bu konudaki en anlayışlı şehir olan köln’e taşınıyorlarken türkiye’nin esamesi okunmaz.

bizdekiler de gizli takılıyordur.
  • doğrusu `eşcinselliğin türkiye'de kabullenilmemesinin nedenleri` olması gereken başlık.

birilerinin hoşuna gitmiyor diye lgbt ve türevleri bireyler cinsel yönelimlerini değiştirmiyor. dünyanın diğer bölgelerinde ne kadar eşcinsel varsa türkiye'de de o kadar var. hatta türkiye'de kadın bulamadığı için başka erkeklere veya hayvanlara veya damacanalara hallenen eşcinsel olmayan erkeklerin sayısı da oldukça fazla.

bu topraklarda eşcinseller daha kalitesiz ve mutsuz bir hayat yaşıyor ya da rahat rahat yaşayabilecekleri yerlere göçüyor orası doğru.

not: hayatını eşcinsellerin istediği gibi yaşayabildiği bir yerde sürdüren bir hetero.
  • hahahytt oğlum bu ülkede damacanaya hallenen adamlar var lan, veriyorum desen üzerine on adam çullanır ne diyorsun sen.
  • homofobik yazarların var olduğunu göstermiştir. kiniyorum!
  • ne gerek var biz zate toplum olarak, her konuda birbirimizi öpüyoz, hafif kalıyo eşcinsellik.
  • benim yağız delikanlım işini bilir.

nasıl ki iran'da her bok yeniyor ve fakat gizli yapılıyorsa

bizim cici ülkemizde de öyle.

çünkü, bizim insanımız çok cici.

oğlum, ne hayatlar var, lan!

günlük hayatta lacivertin koyusu takılıp

geceleri pembeye dönen erkek(?)lerle dolu bu ülke.

sana göstere göstere yapmıyorlardır, gelip buraya yazma, diye.

safım benim *