şükela:  tümü | bugün soru sor
  • üst edit: başlığa sansür uygulandı. gerekçesini anlamak mümkün değil. ekşi sözlük demokrasisi böyle bir şey demek ki.

türkiye geneli başlattığım kampanyadır. türkiye büyük millet meclisine açık talebimdir aynı zamanda.

sayın akp genel başkanı recep tayyip erdoğan, sayın chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu, sayın hdp eş genel başkanı pervin buldan, sayın iyi parti genel başkanı meral akşener, sayın mhp genel başkanı devlet bahçeli ve parlementoda görevli tüm milletvekillerine;

türkiye'nin toplumsal ahlak yapısını bozarak, aile, örf ve geleneklerini zedeleyen, dünya sağlık örgütü tarafından hormonal bir açıklamasının olmadığı bilimsel olarak kanıtlanan homoseksüelliğin, sapkın bir yönelim olduğu bilimsel veriler doğrultusunda sabittir.

bu cinsel sapkınlığı meşru kılmak için idda edilen eşcinsellik hastalıktır söylemleri tamamen temelsiz, asılsız, ve mantık dışıdır. eşcinselliğin başlı başına sapkın bir düşünce olduğunu, daha büyük sapkınlıklara (ensest, tecavüz, çocuk istismarı..vb) koridor açtığını bu nedenle toplumsal ahlak normlarına uymadığı tüm kanıtlarıyla aşikardır.

yukarıda saydığım gerekçelerden ötürü insanlar, homoseksüel bireylerle aynı ortamda bulunmak istememediklerinden dolayı, eşcinsellik hakkında anayasal düzenleme yapılarak kanun çerçevesinde yasaklanmasını talep ediyorum.

türkiye büyük millet meclisine. arz ederim.

edit: ileride birgün şayet oğlum olursa, gay olacağına intihar etmesini tercih ederim. daha onurlu bir yaklaşım olur. (bkz: #84071013)
  • katıldığım kampanyadır.

hatta, eşcinsellerin kafasına "rtük tarafından engellidir" şeklinde bir kese kağıdı geçirilirse, milletçe ahlakımız koruma altına alınacaktır.
    o yüzden, derhal yasaklanmalı eşcinsellik.
  • (bkz: faşizm 101)
  • gün geçmiyor ki ekşi sözlük başlıkları 1 gram daha iğrençleşmesin. gerçekten mi yani, hayattan istediğin bu mu?
    benim daha güzel bir fikrim var:
    (bkz: ekşi sözlükte başlık açmak için iq altsınırı koyulması)
    veya daha güzeli
    (bkz: engelle butonu)

bi bitmediniz absürd başlıkçılar
  • (bkz: kanunla escinsellik yasaklamak)

millette ne beyinler var amk insan hayret ediyor.
  • ileride “inanır mısınız bilmem ama eskiden uzun yolculuklarda bile otobüslerde erkek erkeğe sevişirlerdi.” dedirtecek yasaktır.
  • özet: halkın totoşu otoban olmuş, ama ahlak faturasını ibneye kesek.
  • --- spoiler ---

eşcinselliğin başlı başına sapkın bir düşünce olduğunu, daha büyük sapkınlıklara (ensest, tecavüz, çocuk istismarı..vb) koridor açtığını bu nedenle toplumsal ahlak normlarına uymadığı tüm kanıtlarıyla aşikardır.
    --- spoiler ---

türkiye gündemine baktığımızda tecavüz, taciz, ensest gibi olaylarına karışan kişileri ve dernekleri, oluşumları incelediğimizde hepsinin aslında lgbt kökenli olduğunu ve aynı zamanda dış güçlerle olan bağlantılarını açık bir şekilde görüyoruz.

https://onedio.com/…laiklik-en-buyuk-tehlike-851669

şu haberde gördüğünüz profesör mesela türkiye ahlakını bozmak için lgbtillüminati tarafından gönderilmiş bir gay ajan. amacı kadınları tedavi etme bahanesiyle yok edip dünyanın erkeklere kalmasını sağlayıp herkesi gay yapmak.

https://tr.wikipedia.org/…ar_vakfı_tecavüz_skandalı
    bu haber de aslında vakfa sızmış lezbiyen ablaların gay abilerin derneğin adını kötünü çıkarmak amacıyla ahlaksız pislik şeyler yapmasından dolayı çıkmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/alan_turing
    bu gördüğünüz şahsiyet sapıklığını kullanarak ikinci dünya savaşının yönünü değiştirip güzelim hitlerimiz liderimiz kazanacakken ingilizlerin kazanmasına neden olmuştur. savaşı çok gay bir şekilde kazandığı için tutuklanmış ve onurlu bir şekilde hormon tedavisine zorlanıp sapıklığı giderilmiştir. ha buna zorlanırken bütün psikolojisi ve fizyolojisi yerle bir olup intihar etmiş olabilir ama en azından intihar ederken straight öldüğü için kendimizi rahatlatabiliriz.

bu arada ıq 80- bireyler için yukarıdaki yazı ironi içermekte olup ekşi sözlük yönetimine açık çağrımdır. ben homofobik ve nefret söylemi yapan bir yaratıkla aynı ortamda bulunmak istemiyorum. lütfen sitenin kullanıcı politikasını ona göre düzenleyin. teşekkür ediyorum.
  • (bkz: kimin kimi sikebileceğini kanunla belirlemek)

kafanız mı güzel arkadaş alan memnun veren memnun size ne amk. hamdi'nin hüsnü'ye çakması neden sizi geriyor ? sizin evin salonunda mı sevişiyor adamlar ?

şahsen bu konuya takan adamların kendilerinin de içten içe bu işlere heveslendiklerini düşünüyorum kusura bakmasınlar artık.