şükela:  tümü | bugün
  • şu an istanbul'da olan macar ve rus hatunları göstererek bana vay amk dedirtmiştir. kızlarla iletişime geçmek için iki kere kullandım bu siteyi ve ikisinde de hayal bile edemiyeceğim hatunları bafiledim, verified hatunların çoğu resimdekinin aynısı oluyor ve hatunla vakit geçiren kişilerin yazdıkları yorumlar gerçekleri yansıtıyor. rüyanızda bile sikemeyeceğiniz hatunları ayağınıza getiren site.

3 yil sonra gelen edit: evet bu sure icinde onlarca modelvari hatuna bu site vesilesi ile cakma firsati buldum. bir kac puf noktasi vereyim. yorumu olmayan guzel hatunlara gitmeyin. her ne kadar bebek gibi olsalar da isteksiz oluyorlar servis sifir, e isteksiz sikisten de cocuk olmaz diye bosuna dememisler. soyle en az iki uc yorumu olan hatunlar asla yaniltmiyor. size kiz arkadasinizin bile yasatamayacagi yakinlikta bir tecrube sunuyorlar ve hepsi de anca ruyanizda sikebileceginiz hatunlar. kari kiz dusurme ayagina sacma sapan yerlerde bosuna harcayacagim parayi burda degerlendiriyorum uc yildir, az bir sure degil. bir kere deneyen de bagimlisi oluyor zaten biraz parasi varsa :) muthis site.
  • tecrübe ile sabittir ki bu işlere yeni başlamış insanların bir sikim zannettiği site. öncelikle büyük çoğunluğu bariz bir şekilde photoshopludur ve oradaki yorumlar gerçeği yansıtmaz. ajanslardan 50-100 lira indirim alabilmek için bir sürü yüksek puan veren insanla doludur. yani indirim için önceden ajansla anlaşılır. ayrıca hijyen konusu felakettir. ajanslar, tura başlayan kızları sürekli çalıştırmak ister. özellikle önceden meşhur olmuş, diğer bir deyişle piyasası olan kızların boş vakti bile olmaz. doldur boşalt çalışırlar. bir müşteri çıkar diğeri girer hotel odasına. haliyle hijyen söz konusu olamayacağından; öpüştüğünü zanneden er kişisi, biraz önceki müşterinin spremlerinin tadına bakıyor olabilir. tüm bu gerçeklere rağmen özellikle türkiye'de talep yüksek olduğundan ajanslar sürekli fiyatları arttırmıştır. inanılmaz rakamlar isterler.

edit:imla
  • (bkz: terörün arkasında booking.com rezervasyonları var)

peki ya bu site neyin arkasında?...

kadir abi? melih başgan? bilal???... yohamına
  • tuhaf bi site. yani diyor ki sen para kazanmana bak sevgiliyi sosyalleşmeyi dert etme. tabi o model ayarındaki kızlar senden önceki müşterinin kıçını yalamış olabilir sen de yarım saatine 500 lira verip önceki müşterinin götünü yalayan ağzı öpebilirsin.