• sikintili durumdur.
    bir meselede ne kadar ketumsan basari oranin o kadar yuksektir.
  • nobel ilaç bölge müdürlüğü işim oldu eşe dosta söyledim adamlar ben işe başlamadan bölgeyi kapattı
    şirinoğlu faktoring şube müdürlüğü işim oldu evrakları gönderdim millet duydu kim taş koydu bilmiyorum
    adana devlet hastanesi için kıdemli takım lideri oluyodum tam olamadım neden çünkü dilimi eşşek arısı soksun herkese söyledim

şimdi bir finans kurumundayım eğitimleri işe başlangıcımı gizlemek için ölü taklidi yapıyorum
  • kadere inanan kişilerin varsayımıdır.
  • bu tarz konularda kendi içimde feci batıllıklar yaşıyorum. bir şeye heveslenip, çok istediysem ve bir iki kişi de olsa mutlulukla bahsettiysem olmuyor hiçbir şekilde. tam sonuca erene kadar bahsetmemem gerek. insan ağız tadıyla sevinemiyor bile :(
  • sonraki hedefler için kişiyi bir mini çakala dönüştüren sekmez doğa kanunu
  • kesinlikle var böyle bir durum. son ana kadar hiçbir şeyi söylememe taraftarıyım en yakınıma bile.

lakin söylemesem de olmuyor olmuyor olmuyor. o yüzden artık umut ettiğim dilediğim ne varsa en kötüsüne hazırlıyorum kendimi.

(bkz: murphy kanunları)

madde 1. bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, ters gidecektir.
  • ketumluk stratejimin nedeni... insan burnu sürtüle sürtüle öğreniyor
  • kurduğum hayalleri ya da planlarımı anlattıysam eğer, istisnasız bozuluyor. lanet olası dilim de durmuyor, ben sevinçliyim diye herkes sevinçli olacak sandığımdan hemencecik anlatıveriyorum. sonra ne mi oluyor?
    “hacı senin geçen anlattığın iş ne oldu ya, oldu mu o?”
    olmadı kardeşim, olmuyor. kem gözünüze sizin...
  • hiç şaşmaz. bu yüzden iş sonuçlanana kadar kimseye bahsetmek yok
hesabın var mı? giriş yap