şükela:  tümü | bugün
 • e-sports entertainment association. cs go için valve'ın matchmaking sunucularına alternatif olarak kendi sistemini kurmuş bir oluşum. farkı serverların 128 tick olması, vac yerine kullandığı anti-cheat yazılımı, round ve bomba zamanları gibi şeyler. böyle deyince ilginç gözükse de kullanmak için ayda belli bir ücrete premium olarak kayıt oluşturmanız ve adamların özel client'ını indirmeniz gerek sanırım. çok üst seviyede oynamayanlar için hiç gerek yok böyle atraksiyonlara.
 • bilgisayarınızdaki bütün bilgilere ulaşan bir application, dahası bu arkadaşlar alttan alttan bitcoin kasıyorlarmış.haklarında dava açıldı, buyrun bu da dava dosyası.
  http://nj.gov/…ports_complaint_consent-judgment.pdf
  http://embed.gyazo.com/…9d785f44bee1e89b4361212.png
  http://embed.gyazo.com/…be93a51732ff09f01ddb0c9.png
 • cs:go maçlarının çoğunun çok dengesiz geçtiği platform. ya farklı bir şekilde yeniliyorsunuz ya da farklı bir şekilde eziyorsunuz. 5 maçın 4'ü bu şekilde geçiyor. sebebi ise düşük rütbeli oyuncular. supreme/global seviyesindeki bir maça 1 adet master guardian rütbeli oyuncu koysanız bile çok sırıtıyor. oynamayı düşünenler varsa hem takımınızdaki diğer oyuncular için hemde kendiniz için en az bir dmg/eagle rütbesine ulaşmadan denememenizi tavsiye ederim, insanların oyun zevkini baltalamaya hakkınız yok :)

  bunun dışında oturmuş güzel bir sistemi var, cs:go'nun kendisinde olmayan istatistik bilgiler, konuşma kayıtlı demolar bu platformda mevcut. 128 tickrate serverlar, türkiyeden 50 60 ms ile bağlanılabilen serverlarda güzel yanlarından fakat clientin sürekli arka planda çalışması ve ilgili kişilerin bu konu hakkında yaptığı açıklamalar çok itici. sadece bu client update ile eu'da kayıtlı oyuncu sayısı geçen ay içinde 25.000'den 18.000'e düştü.
 • steamdeki cs go pinginin son iki haftadır sapıtmasıyla nedeni paraya acımayıp (7 dolarares) preimum a geçtiğim oluşum. demin ilk maçımı yaptım, 3 tane türk vardı. en azından bizim takımda herkes proydu. şu an steam rankim le, hani az çok bir iki bilgim vardır diye düşünüyordum fakat öyle değil. bu adamlar çok farklı boyutta onu anladım. haritadaki tüm noktalar ezberlerinde, her türlü grenade pathwaylerini ezberlemişler. çok değişik bir tecrübeydi. bir ara lem bile olmuştum, 10 maçın sadece 2 sinde insanlar taktik verip konuşuyorlardı. burası öyle değil, herkes takır takır konuışuyor bunu yapalım şunu yapalım diye. cidden zor, kendimi epey noob hissettim. maçı kaybettik, çok salak hareketlerim oldu tabi ki, cezasını da maç sonu aldım. adamlar karma sistemi kurmuş, maç bitince diğer 4 arkadaşını ve maçı rankliyorsunuz. bana -1 karma puan vermiş canlarını yediklerim. bir şey demiyorum kötü oynadım (hoş score açısından kendi takımımda ikinciydim), ama gene de güzel olmuş. lakin cidden bir haritayı her noktasına kadar bilmiyorsan, oyun ekonomisi nedir bilmiyorsan hiç bulaşma hiç daha iyi.
 • esl bünyesine geçmiş olan e-sports topluluğu.
 • ilk 2 cs go oyunumu az önce oynadığım platform.

  ilk izlenimlerim:
  - oyun çok iyiydi. çok ciddiler. çok güzel info veriyorlar.
  - friendly fire'ın kapalı olması dışında her şey çok hoşuma gitti. gerçi pisliğine birbirini vuramıyor insanlar o açıdan güzel olmuş.
  - öldükten sonra kime ne kadar hasar verdiğini göremiyorsun, o da iyi olmuş sanki.
  - 128 tick bu arada, mermim gitmiyorculara duyurulur *
  - birileri ölüyken info vermeye çalışırken bir takım arkadaşı uyardı; öldükten bir süre sonra canlılarla konuşamıyorsunuz o da güzelmiş. ölen kafa sikemiyor.
  - oyun ekonomisi konusunda çok iyi değiller, takım eko yaparken hiç kontrol etmeden awp çekenler oldu.

  denemek isteyenlere önerilir, aylık 7$ çok gibi gelebilir fakat bütün oyunlar böyle olacaksa aylık 20-30 lira çok değil bence. duruma göre entariyi güncelleyeceğim.
 • csgo için türkiye serverlarını açan esport sitesi. zamanında csgo için bol bol faceit kullanan biri olarak sormak isterim kullananlara. memnun musunuz? zira bende 5 6 ms ile oynamak istiyorum.
 • hazır eşimi bi süreliğine anasının yanına göndermişken edindiğim üyelik.

  csgo için ilk izlenimlerim...

  dün toplam 7 maç oynamışım, öncelikle önerim oyunu biliyorsanız buraya üye olun yani en azından bir lem seviyesi şart ve 4-5 haritayı en az milli haritamız dust2 de oynadığınız seviyede oynamanız gerekli (zaten server aratırken en az 3 harita seçiyorsunuz). aslında suprememim ama hileciler yüzünden mg2 ye düştümcüler, bilin paramparça olursunuz, bir de milletin azarından oyundan soğursunuz.(bu arada bilmek kastım boost, flash ve smokelar yerlerini bilmek gibi haritada 2-3 oynamak yeterli olmayacaktır)

  yine de üye olmak size kalmış aylık 7 $ (tam olarak 6.95$)

  maç sonlarında çok ayrıntılı istatistikler veriyor bazı listelerde kimlerin neye göre sıralandığını henüz tam anlayamadım bile.

  oyun içi iletişim çok iyi mm de solo girdiğimde yaşadığım iletişimsizlik burada yok, hakikaten bilen oyuncularla konuşarak oynamak oldukça zevkli (bu arada ingilizce şart baya taktik ve planlı oynanıyor, anlamazsan ya da onlar ne yapıyorsa yapsın ben solo takılırım dersen biraz küfür yiyebilirsin)

  edit: bir kaç gündür toplamda 20'nin üzerinde yaptığım maçtan sonra, iyi oyuncular için kesinlikle önerdiğim bir platform. mm de ki klasikleşmiş krizlerden kurulup iyi pinglerde(serverlarda) iyi oyuncularla oynayabilirsiniz. bu arada oyununuzun daha da gelişmesine katkı sağlayacaktır

  pre made için yeşillebilirsiniz.

  edit 2: 5 ay olmuş son kararım başka oynanmaz. 31 yaşında adamım mm kaldıramıyorum. otur ver parasını adam akıllı oyna.

  edit 3: bu arada esea premium account'ı direk steamden alabiliyorsunuz. orada steamim düşük kur uygulamasından dolayı (ben öyle tahmin diyorum belki nedeni başkadır) fiyat 16 tl. direk esea'nın kendi sitesinden 7 dolar vermeyin.
 • 128 tick olayi disinda bir mevzusunu goremedigim hede, 50ms'yi ben mm'den aliyorum zaten.
 • hackerların hesaplarını hackleyip yayınladığı platform.

  ilginçtir, kendileri oyunlarda güvenlik ve anti-hack koruması sunduklarını söylüyorlar ama kendi sunucularını dahi koruyamıyorlar.

  http://indieturk.net/esea-hacklendi/