şükela:  tümü | bugün
  • evet türkiye'de gerçekleşmiştir...

"niğde'nin ulukışla ilçesi'nde kimliği belirsiz kişiler, kime ait olduğu belli olmayan eşeği iple demiryoluna bağlayıp ölüme terk etti. bir yük treni, eşeğe 3 metre kala güçlükle durabildi."

çok net birşey söylemek istiyorum; iğrenç bir ülke lan burası... böyle bir olayı düşünebilen adam her şeyi yapar. iyice manyak ruh hastası bireylerle dolu bir toplum olduk.
  • bu yavşakların artık cezalandırılması gerekiyor. böyle ülkenin amk.
  • surda yazana gore nigdenin ulukisla ilcesinde ya da yakinlarinda yasayan hayvanlardir, bunu yapanlar nasil bir ruh haline sahiptir anlamak mumkun degil, insanlarla hayvanlari birbirinden ayiran akil ve vicdana sahip olmadiklari icin kendilerine hayvan demenin hakaret olmadigini dusunuyorum
  • bir grup orospu evladının gerçekleştirdiği sadistçe eylemdir. idam gelecekse bu orospu çocukları için gelsin önce.
  • olayın ucu farklı bir şehire kadar uzanıyor. tamamen kıskançlık. genel olarak topluma baktığımızda karşımıza zoofil bir yapı ortaya çıkıyor. dikkat çekmemek için niğde kullanılmış.
  • muhtemelen kendisini "aldattığı" için ölüme terkedildi. bu ülkede gerçek eşeklerin dili olsa kim bilir neler diyecek aslında.
  • (bkz: namus cinayeti) anlayamazsınız.
  • eşeğini sağlam kazığa bağlamak deyimini çok yanlış anlamış insan müsveddesinin eylemi.
  • sapık ruh hastalarının cirit attığı zavallı bir ortadoğu ülkesinde gerçekleşmiştir.
  • yakalansalar da doğru dürüst ceza almayacak şeylerin yaptığı eylem. hümanizmmiş vs. umrumda değil, orada o eşek yerine onu bağlayanlar bağlı kalsa ve tren duramasa gram üzülmezdim.