şükela:  tümü | bugün soru sor
  • esen nakliyat yurt dısından gelicek esyalarımla ilgili belirli bir ihale hizmeti için şirketle anlasmıstır.bu zamana kadar bir cok kez tasınmamız sebebiyle bu konuda oldukca fazla tecrube sahibi olduk.

    esen nakliye ise bu tecrübemizde bize farklı bir boyut atlattı, kendisi ihaleyi yurt dısından alabilmek için muhtemelen çok dusuk bir ucret talep etti. hizmeti vereceği tutar bu ucretten yuksek oldugu için ustunu biz musteriden tahsil etmek için bize ait olan esyaları vermemekle bizi tehtit edip esyalarını elllerinde hic bilmediğimiz ucra kösedeki bir depolarına yollamayı tercih etti.

    yani kısaca esyalarımıza el koydu. böyle bir seyle ilk defa karsılastık. aklınız varsa onlarla calısmayın. şirket yetkilisi, ercan bey herseye yaparız ederiz deyip sonra dan bizi bu sekilde tehtit etti. her lafının basında biz 30 yıllık firmayız diyip duryor ama malesef kamyonculuktan öteye geçememiş bir şirket. kendileri bu parayı bizden değil şirketten talep ediceksiniz dememize ragmen bizim esyalarımızı tutmuslardır. bilginize.
  • 2019 yılı başında munich'e taşınan arkadaşımın eşyaları 2 konteynıra sığmış. bunlar kafalarına gore yataklı konteynırı değil de diğer konteynırı önce munich'e yollamışlar. sonuç, aile yataksız kaldı 3 hafta. esen nakliyat diyince durup düşünmek lazım.