şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır gelmemiştim buraya. hakkını yiyemem, bu pislik sayesinde araba almaya karar verip araba aldım lan ben. neyse, valideyi almak için yıllar sonra ilk defa geldim az önce. yolda trafik vardı, acayip çişim geldi ama planım net. valideyi alıp eve kadar tutucam çişimi. ama burada plan yapmak ne mümkün. validenin otobüs 45 dk rötar yapmış. şansımı sikeyim. bayaa bi düşündüm, ulan arabanın içinde şişeye mi işesem, otogardan çıkıp gelsem mi diye ama ucunda aq. neyse el mahkum, arabadan 1 tl’mi aldım. koşa koşa gidiyorum tuvalete. aklımda tuvalet 1 milyondu, 6 sıfır attık, 1 tl sözü. saçma şeyler düşünüyorum ki altıma kaçırmiim. tuvaletin kapısına geldim, anamm, tuvalet 1.5 tl olmuş aq. arabaya geri dönsem altıma işeyeceğim. gişedeki dayıya, dayı 1 tl var, 50 kuruş sonra getiririm dedim. tv’de kılıçdaroğlu konuşuyordu, seni amuna kodumun yavşağı diye böğürdü dayı. bana cevap bile vermedi. mike mike döndüm arabaya. hafif bir şey dona düştü ama yapacak bişey yok. 1.5 tl verip içerideki rezilliği anlatmayacağım yaşayan bilir. siz siz olun öyle her lafa inanmayın(:
  • tahminen 1 tl ye su alsan, en yakın ağaç, bitkiye döksen (olmaz ise, aracın cam suyuna katsan) kalan pet şişeyi tuvalet ihtiyacın için kullansan ve biz bu paragrafı okumasak nasıl olur diye düşünmekteyim.
  • hemen recep'e haber vermek gerekir. 1 tl ye sıçamayacaksak, sıçarım akp'nin icraatına.
  • aşti de aynı ücretle ücretlendirilmektedir. ne demişler 50 kuruşa aldığın suyu 1,5 tl ye işettiren sistemdir. allah kahretsin.
  • hala zam gelmemiş olması sevindiricidir.
  • ücreti kendine has amonyak kokusu sebebiyle yüksektir o aromayı dünyanın başka bir yerinde bulamazsınız.
  • 15 temmuz demokrasi otogarına ileri demokrasinin gelmesi sonucudur.
    kemal sunal'ın dediği gibi, ben zamansız gelen demokrasinin içine s.çarım deyip sizde s.çın.
  • herhangi bir oyun parkında en ucuz korku tüneli 20 tl'den başlarken 1.5 tl'ye pahalı demek vicdansızlıktır. üstelik esenler otogarındaki bütün figürler, kokular, dekor gerçek. oyun parkları gibi kukla değil.