• metro için sıradan bir rezalet.
  • metro turizm standardına giremeyecek durum. geçiniz.
  • eğer bir gün metro turizmden aldığınız biletle azar işitmeden,dayak yemeden,suratınıza kimse boşalmadan,ekstra para ödemeden bir yerden bir yere seyahat ederseniz bununla ilgili başlık açmanızı rica ederek,okumadan rezalet puanını 10/10 verdiğim rezalettir.unutmayın ki köpek insanı ısırırsa değil,insan köpeği ısırırsa haberdir.

edit:imla
  • lütfen metro için rezalet başlığı açmayı bırakın. bıktık artık... bu kadar olaydan sonra metro kullanan insan bir zahmet rezaletini kendi başına yaşasın, bizi alet etmesin.
  • rezalet değil.
    beklenen ve olağan olan bir durum, doğası bu, neden rezalet olsun ki?
    hani desen ki falanca nezih otobüs firması bana kazık attı, o zaman rezalet olurdu.
    şu haliyle yazıyı okumaya bile gerek görmedim, gereksiz zaman kaybı.
  • bence orgy olmadığına dua etmelisin. anlamıyorum ki caninizdan da mı kıymetli bu kodumun firması. adam hem mafya, hem hükümet yalakası olduğunu on kere ispatladı hem de yolcunun üstüne attırmışlığı var. bu firma daha ne yapabilir ki kendinden vaz geçirebilmek için.

ama yoook, sen ve senin gibiler bok varmış gibi binmeye devam edin. afferin hak ediyorsunuz
  • müthiş ikilinin bir araya gelmesiyle oluşan rezalet.

hem esenler otogarı hem de metro turizm e mi? kombo olmuştur. okumadım bile.
  • bu zamanda hala metro turizm'le yolculuk yapan insanlar var , eğer bir rezalet varsa asıl rezalet budur.
  • neden hala malum firmayı tercih ediyorsunuz sayın suser?

neden 'hepsini aynı otobüse koyup...' ifadesini duyduktan sonra hala o firmayı kullanıyorsunuz sayın suser?

neden merdivende gitmeyi kabul ediyorsunuz sayın suser?

neden şehirlerarası otobüste ayakta yolculuk yapmayı kabul ediyorsunuz sayın suser?

tüm bunlara rağmen neden hak talep etmek için ilgili makamlara başvurmuyorsunuz sayın suser? (zira şehirlerarası otobüslerde yolcuların kemersiz yolculuk etmesi yasak. para cezası var. şoförün telefonla konuşması yasak. vs. ve siz bir değil iki değil üç kişi koltuksuz yolculuk etmişsiniz.)

tüm bunlara göz yummuyor -ya da yummak durumunda kalıyorsunuz- sonra metro turizm rezaleti şeklinde başlık mı açıyorsunuz? bu olsa olsa metro turizmi tercih eden vatandaşın rezaleti olur. zira yukarıda da denildiği gibi köpek insanı ısırdığında değil insan köpeği ısırdığında haber olur. sizinki de öyle işte.
  • (bkz: başlığı korkarak açmak)

konu metro olunca...
hesabın var mı? giriş yap