şükela:  tümü | bugün
 • https://www.facebook.com/…rgegn5erg8vg0&pnref=story

  (bkz: adnan oktar bunu beğendi)

  esenler'in yavaş yavaş avrupa birliğine girmeye ve medeniyetle tanışmaya başladığını gösteren ve bağcılara da karşı atak şansı vermek suretiyle son derece çarpıcı bir şarkı eşliğinde gerçekleşmiş olan parti... darısı beşiktaş ve kadıköy'ün başına diyorum sgdflkgd

  şarkı --> https://www.youtube.com/watch?v=i7ugmpztpz8

  video ile ilgili tespitler:

  1) sonlara doğru dansa katılan sürünün diğer iki üyesi kahkaha atmama sebep olmuştur... olay yerine sinsice intikal etmeleri ve dansa bir anda girmeleri safari ormanlarında yaşanacak bir güç savaşında dengeleri değiştirmesi muhtemel 2 adet daha erkek aslan olduğu bilgisini bize sunmuştur.

  2) bunlara arizona kertenkelesi yakıştırması yapmak pek de makul olan bir tanımlama değil... zira bunlar güneş şapkaları gökyüzüne doğru bakan, göz alıcı fosforlu spor polarlar giyen ve kilo olarak zayıf olan insanlar değil... bunlar dar paça giyen, ayak bileğini gösteren, saçları genelde joleli, takım elbise seven toplum arasında "janti" diye tabir edilen çoğunluğu balık etli canlılardır... bu tür başka bir familyadan, başka bir türe ait varlıklar bunlar yani ve arizona kertenkelelerinin en büyük düşmanıdırlar...

  3) bu video 2018'in hitleri arasına girer, stalini arasına ise girmez.

  ekleme: kız kendisini malzeme etmemiş, kız kendisini bir william wallace olarak adeta özgürlük savaşçısı edasıyla vahşi muhafazakarlığa karşı feda etmiş... hem kadın erkek eşitliği, birlikte yaşam kültürü, medeniyet, amına koduğumun ataerkil sistemi diyorsunuz, hemde bunu kırmak için bir çaba gösteren kız kabak gibi ortada sırıttığı gerekçesiyle dans eden kıza bok atıyorsunuz, siz bir karar verin artık tam olarak ne istiyorsunuz? birlikte yaşamı, kadın erkek eşitliğini, paylaşım kültürünü benimsemiş ve ortadoğululuktan kurtulmuş bir toplum mu? yoksa her tarafta huküm süren bir köy kahvesi kültürü erkek egemen bir zihniyetin meyvesi olarak ortaya çıkan cinsel açlıktan kudurmuşluk mu? eğer arzu ettiğiniz durum birincisiyse o kıza niye bok atılıyor , eğer arzu ettiğin şey ikincisiyse niye sözlükte laik takılıyorsun.

  ekleme 2: hala biz laikler şöyledir böyledir sen bizi yanlış anladın edebiyatı çekiyor arkadaş... dostum biz de laikliği savunuyoruz zaten, sizin sıkıntınız "gerçek laiklik bu değil." dediğiniz yerde başlıyor... iki tane insanın gayet sıradan bir şekilde dans etmesini bile hazmedemeyen, kıskanan, işte yok efendim "kız kendisini malzeme etmiş" gibi bir cümleyi kurabilecek derecede kadına mal yada cinsel obje gözüyle bakan adamlarla uğraşıyoruz... "adam kendisini malzeme etmiş" demiyor "kız kendisini malzeme etmiş" diyor, kadına olan bakış açısı bu... kadını mal gibi görüyor, orada eğlenmesini, kızın kendisini malzeme etmesi olarak algılıyor ve bu zihniyet çıkıp kendisine laik diyor, siz toplumdaki arizona kertenkelesi sayını, kadını eve kapatıp, dans etmesini yasaklayıp & ayıplayıp her türlü özgürlüğünü elinden almaya çalışmakla azaltamazsınız, çünkü bastırılan şey yok olmaz, eğer toplumdaki kertenkeleleri evcilleştirir, eğitir, bilinçlendirir, kadının dans edebilmek gibi bir hakkı olduğunu öğretirseniz, kısacası kertenkele dediğiniz insanları adam edebilirseniz, üzerine birde kadını ve kadının özgürlüklerini koruyan yasalar çıkartabilirseniz, kadınların da, saklanmak, kaçmak, kapanmak ve korkmak zorunda olmadığı bir ülke yaratabilirsiniz, ama bırak arizona kertenkelesini kendisine laik diyen adam bile orada eğlenen kadına orospu gözüyle bakıyor, sizin mantığınızı referans alarak, en yakın örnek olan burnumuzun dibindeki avrupaya bakalım... millet neredeyse yaz kış çıplak geziyor, her türlü özgürlük ve gece hayatı var ama avrupa da tr'deki kadar sapık var mı? yok ... peki niye diye hiç sordunuz mu kendinize ? oranın kadınları çok mu kapalı? hayır peki niye bir sorun yok? çünkü toplumda sapık da yok... peki sapık niye yok? çünkü kadını toplumdan soyutlamak yerine insanını eğitmiş... vay efendim "o kadar erkeğin arasında kadın nasıl kendisini malzeme edermiş?" diye soru soran kaz kafalılara bu işin böyle olmadığını, kadının da bir insan olduğunu ve en az senin kadar eğlenme hakkı olduğu gerçeğini öğretmiş... az salın kendinizi de osurun şöyle belki mideniz rahatlar, ama bu kıskançlıkla mideyi rahatlatsanız bile o sıkıntılı kafanız hazımsızlıktan çatlar. ona çare yok işte.
 • o kadar adamın ortasında oynayan kıza üzüldüğüm partidir.
  yazık kendini malzeme etmiş...

  onu bunu geçtim de neden hepsi araplara benziyor lan!

  edit: bak sennn!
  neymiş efendim kız ortalarda oynuyor diye biz neden rahatsız olmuşuz. istediğimiz laiklik değil miymiş? bu konunun laiklik ile ne alakası var.
  he yavrum he zaten laiklik, gelişmişlik, ataerkil toplumdan kurtulmak bu videoda izlediğin gibi oluyor.
  ha biz laiklerde (!) (nasıl laik olunuyorsa) bu videoda gördüğün gibi bir ülke istiyoruz.

  hatta sen şimdi laik(!) kişilerin kızının cebine prezervatif koyduğuna da inanıyorsundur.
  allah'ım yaratıyorsun bari takip et şunları.

  edit: dön baba dönelim. editle babam editle...
  biraz da kadınlar üzerinden duyar çaktım mı hopp ne güzel...
 • '' ğaaa nefes alamıyorum'' nidalarıyla izlediğim video.
 • bir adet arizona kertenkelesi içeren muazzam parti. sonlara doğru çölün hakimiyetini ele geçirmek isteyen başka kertenkeleler de olaya dahil olmuştur.
 • çakma koray avcı'nın kıvrak bel dansıyla harikalar yarattığı partidir.
 • torbacı virali olduğunu düşündüğüm çalışma.
 • sokak partisinden çok nargile kafede parayla kız oynatıyorlar gibi görüntüler içeren etkinlik. biliyorsunuz nargile kafeler soft-pavyon tarzında işletmeler bir nevi.
  taksim'in gözü yaşlı, bağdat caddesi'nin boynu bükük, nişantaşı örselenmiş.
 • esenler'de tek bir kızlı ve arap erkeklerle dolu bir parti diye değiştirilmesi gereken başlık
 • aklıma geçen hafta esenler'in içinden geçerken gördüğüm "obsession" tekel bayiini getirdi. dükkan isimleriyle postmodernizmin sınırlarında dolaşan güzide esenlerde anormal bulmadığım görüntülerdir.
 • esenler böyleyse bağcılar nasıldır?