şükela:  tümü | bugün soru sor
  • boğaziçi üniversitesi iibf dekanı. marketing tabanlı derslere (consumer behavior, sales management) girer, öğrencileri kitaba ek olarak her dönem yaklaşık 80 makaleden sorumlu tutar. dersleri son derece keyifli geçer, boğaziçi'nin işine aşık, içi dolu hocalarındandır.
  • bana marketingi sevdirten, her şeye nasıl vakit ayırabildiğini anlayamadığım, psikloljiyi seven ve eskiden yüzücü olan bitanecik hocam.
  • annem o benim annem
  • etik dersine şenes erzik'i konuk eden eğlenceli insan.
  • boğaziçi üniversitesi senatosu'nun 8 mayıs 2013 tarihli toplantısında, iktisadi ve idari bilimler fakültesi dekanlığı önerisi doğrultusunda emeritus öğretim üyesi unvanı verilen işletme bölümü profesörü.
  • ne yalan söyleyeyim kendisini biraz elitçi ve burnu havada bulurum. kim bilir belki bunun da bir faydası vardır öğretim tarzında.
  • bu sene kendisinden ders aldığım hoca. dersine girmeye başladıktan sonra sürekli aile büyüklerimle ve çevremdeki yaşlılarla kendisini kıyaslamaya başladım, yaşına rağmen hala ders verme aşkını tebrik ediyoruz doğrusu.
    ilk derslerinde çok farklı şeyler öğreniyordum ama bir zaman sonra biraz tekrara düşmeye başladı. öğrencilerini çok sever ve sürekli ofisine davet eder, hayat hakkında paylaşımlarda bulunur.
    kendisinin kullanmayı çok sevdiği ve sürekli tekrarladığı birkaç kelime ve cümle:
    "hizmette sınır yoktur, hizmette sinir de yoktur."
    "you'r not a robot, do not act like one."
    "relevant,meaningful,fun,enjoyment"