• çok güler yüzlü, mütevazi, alçakgönüllü, klavye çalarken kendinden geçen, gözlerini kapatarak bastığı akorlarla yorumladığı parçalara ayrı bir tat veren, sempatik insan.
  • mütevazi olmasinin yani sira etrafindaki müzisyenleri de abartılı şekillerde övmek, hatta zaman zaman bunun bokunu çıkarmak özelliklerine de sahip müzik adami. ortada, sahip oldugu birikimin değerine eşdeğer bir çalışması fazla yoktur ne yazık ki. egoist'in artık yeter albümü ise bugüne dek çıkardığı en kaliteli iştir. umarım garo mafyan gibi yeteneğini tenekeden işlere harcamaz.
  • mükemmeliyetçi, disiplinli, çalışkan, tanıdığım en yetenekli müzisyenlerden biri. 4 yaşından beri piyano çalan, devletin dahi çocuk bursuyla okumuş, bir kez duyduğu melodiyi anında çalabilen; masaya elinizle vurduğunuzda dahi bunun hangi nota olduğunu söyleyebilecek kadar gelişmiş bir kulağa * sahip müzisyen, aranjör. ayrıca italyan lisesi mezunu.
  • canlı izlenesi müzisyenlerden..çalarken kendinden geçmekle kalmıyor, izleyenlerinde kendinden geçmesini sağlıyor. izmir enternasyonel fuarında barış mançoyu anma gecesinde izleme fırsatım oldu, muhteşemdi..
    küçük yaşlarda pianoyla başlamış müziğe ve daha o zamanlardan üstün yetenek ilan edilmiş ve eğitimine burslu devam etmiş. bir yerinden bulaştığı albümlerin, projelerin haddi hesabı yok... zaten kurtalan ekspres ten bahsetmeye gerek bile yok.
    birde iki albümlük egoist maceraları vardır.kardeşinin vokalleri eserinde neredeyse geriye kalan herşeyi yaptığı bir projedir. ama o kadar da takdire şayan bi proje değil.
  • italyan lisesi 'nde okuduğu dönemde herkesin büyük sempatisini -ve de küçücük bir ortaokul öğrencisiyken bile- saygısını kazanmış olan müzik adamı.

    kendisi gibi italyan liseli olan karısına çok aşık bi adamdır ayrıca...allah mesut etsin diyoruz!