şükela:  tümü | bugün
  • bi sike derman olmayacak showdur. çıkacak ilk ay arkadaşlarını toplayacak programa. gülmekten konuşamama numarası ve "yapma yapmaa deme onu" diye komiklik yapacak aklı sıra.

daha çok şey yazardım ama tck var.
  • eser yenerler espri algoritması: biri eser’e bir cümle kurar, eser de bu cümleyi soru cümlesi haline getirip espri yaptığı sanar.
    örnek:
    x: abi yakıyorsun
    eser:yakıyor muyum?hahaha
    komik olmayan zatın showu.
  • acun hakkında kafada 2 soru uyandıran şov(!)

1. acun şeyma'da ne buluyor?
    2. acun eser'de ne buluyor?

şişman ama sempatik olayı 2000lerin başında sona ermişti diye hatırlıyorum.

edit: acun sanırım şeyma'da aradığını yıllardır bulamamış. umarım eser konusunda da ısrarı bırakır bir an önce. hem bence eser'i bırakmak ücretsiz.
  • espri kabiliyeti yok, oyunculuk yok, sunuculuk yok,komedyenlik desen o hiç yok. sadece 3 adamdan 1'i.
  • dünyada ilk kez; bir showda sunucu olacak salağın, konuğuna "hadi birşeyler yap" dediğini; ilk kez görüyorum.
    aleyna tilki afalladı "ne yapayım yani" diyor, eser de "ne bileyim birşeyler yap işte" diyor.
    şöyle yeteneksiz insanların ünlü olduğu ülkeden, hiçbir konuda kalite beklenmez.
  • tv8'de bir türlü iş bulunamayan eser yenenler'in yeni programı. isim de çok yaratıcı olmuş kimin aklına geldiyse artık. diğer denemeleri gibi bunun da sonu belli.
  • olmuyor işte kardeşim. ısıtıp ısıtıp şu herifi koymayın tv'de önümüze.
  • tutmaz o iş.

nedeni çok basit. bu adamın bir hayran kitlesi yok.

eser yenenler talk show başlıyor diye kumandaya uzanmam için bana para vermeniz lazım. o da kumandaya uzanmam için, kanalı açıp, şovu izlemem için reddedemeyeceğim teklifleriniz olması lazım..

geçiniz lütfen.
  • yoğurda su katarsın ayran olur,rakıya su katarsın bayram olur, bu hıyara hem yoğurt hem su katsan yine de cacık olmaz cacık....ne showu ?
  • konuklar tam liste sıralama değişebilir.

acun gelir,
    2 adam gelir,
    beyaz ve seda sayan,
    murat boz ve hadise,
    cem yılmaz,
    masterchief murat,
    bunun yarım ünlü arkadaşları,
    istiklal marşı
    ve kapanış.