şükela:  tümü | bugün soru sor
350 entry daha
 • eser şuan erdal - güzin özyağcılar çiftine (bkz: mesut süre ile ilişki testi) programının sorularını birebir sorarak büyük hırsızlık yapıyor.
 • şişkolar sempatik sevimli olur algısını yıkan program.
 • iki programı da izliyorum. şöyle bir nokta var;

  mesut süre ve ilişki testi, dünyanın en klişe sorularını youtube formatı ile buluşturan bir program.

  "nerede tanıştınız, kim kimin elini tuttu, birbirinizi değiştirseniz hangi özelliğinizi değiştirirsiniz, evlenme teklifini nerde ettin" gibi bin yılın sorularını soruyor programda zaten. özgün hiçbir şey yok.

  eser yenenler programına konuk olan iki duayen'e -ki bunlar evli- "birbirinizin hangi özelliğini sevmiyorsunuz" diye soru soracak tabi. kafayı mı yediniz siz?

  o zaman kimse hiçbir çifte soru sormasın bu soruları. bin yıllık çift geyiği soruları, mesut süre'ye bırakalım hep beraber...

  bir şeyi eleştiriyorsanız doğru argümanlarla eleştirin. mesela deyin ki; niye bir sürü adam varken bu herif talk show yapıyor. niye kendi espirilerine önce kendi gülüyor bu adam? niye amerika'daki talk showların bi benzerini yapıyor da yeni bir şey bulmuyor?

  doğru sorular bunlardır.

  "yaa eser niye çiftlere "nerde tanıştınız" sorusu sordu yeaaa... o soru mesut'un tapulu sorusu yeaaaa" diye eleştiri olmaz...
 • nerede tanıştınız, nasıl tanıştınız, kıskanç mısın klişe sorulardır, ama "eşini tek başına tatile gönderir misin", "en son ne için kavga ettiniz", "eşinizin bir özelliğini değiştirmek isteseniz neyini değiştirirdiniz", "onun için yapamayacağın şey var mı" farklı bir sorulardır... yıllardır klişe haline gelmiş bu sorularla bunları bir araya getirirsen de ortaya bir format ve son zamanların en çok izlenen youtube programlarından biri çıkar.

  çakallığa gerek yok. muhtemelen programı hazılayan ekipten birileri bi güzel araklamış fikri.

  farklı insanlar bunu izlerken aynı hissiyata kapılıp gelip buraya yazıyorsa vardır bir bokluk.

  kimi nasıl eleştireceğimizi, neyin eleştiri olduğunu ya da neyin olmadığını da "yeaaa" diyerek konuştuğumuzu düşünen bir gevşek ağızlıya soracak değiliz.
 • konuklara rağmen hala itici şov.

  mesut süre'den araklamasını geçtim, bari farklı şeyler sorsaydın be kardeşim.