• ssg'nin youtube'da da kullandığı nick*. benim nickim de ssg olsun diyen sözlük yazar/okurları herhangi bir sanal ortamda kendisinin nickini önceden alınca bunu kullanıyor sanırım...
  • bu gün şu saçmasapan tweet'i atmış ssg'nin twitter hesabıdır:

herkese savaşta 275 kiloluk top mermisini taşıyan seyit onbaşı'yı durdurup resmini çeken fotoğrafçı rahatlığı dilerim
    https://pbs.twimg.com/media/bqyeggbiaaan3eg.jpg

seyit onbaşının bu fotoğrafı, olay sonrasında top mermisinin içi boşaltılıp seyit onbaşıya poz verdirilip öyle çekilmiştir. milletin twitter'da komiklik olsun diye saçma sapan şakalardan medet umması ne acı. bu öyle "adam espri yapmış yea, gül geç işte" denecek birşey değil. basbayağı cahillik soslu denyoluk.

(bkz: seyyit onbaşı)
  • ssgnin harf harf ingilizce okunuşu
  • eses satan
  • eskişehirsporu tutan demek olabilir, belki de eskişehirli.
    (bkz: es es/1)
  • pupil piyasasındaki darboğazın baş müsebbibi.
  • gün itibarıyla 3062 tane pupili var, duvarı da av malzemeleri tükanına dönmüş. adam bindi, gidiyor.
  • (bkz: brute uçmaz pupil uçurur)

evet, hiç üşenmedim gittim bunun cell ini ziyaret ettim. tammmmmmm ama tammmm 52 victori si var. yahu benim en dandik brute +70 victoriyle 9-10 level arası tırmalıyor. dişimle tırnağımla günlerce savaşmışım, savaştırmışım, kendime göre rakipler seçmeye çalışmış kurtlardan kaçınmışım. ama daha bir ranking alan dövüşçüm yok. buysa 35. level bıçak yutucu olmuş. neden ? diye sorarsanız.. çünkü benim brutelarımın sözlüğü yok ! ahahhahahan yok lan. olayın sözlükle alakası yok. olay, oyun kuranın aynı ip den alınan pupillere point vermemesiyle kapanmış anasını satıyım, yani eğer böyle bir kural olmasa, tek ip'yle çalışsa oyun, google senin olmuş microsoft benim olmuş kaç yazar ?

(bu da yalannnnn ! şrak ! microsoft benim olsa gider bi ıssız ada satın alır kafa dinlerim. salak bi oyun yüzünden +35 felsefe kurslarına katılmam. gene güne depresif başladık a.k.)
  • ssgtopsunolm adında bir pupili vardır
hesabın var mı? giriş yap