şükela:  tümü | bugün
 • nod32 ureticisi eset'in internet guvenlik yazilimi. uzerinde antivirus-antispyware, firewall ve anti-spam yazilimi bulunmakta. su an beta olarak ucretsiz kullanilabilmektedir. ileride ise piyasi silip supurmesi olasidir.

  http://download1.eset.com/…essbeta/ess_nt32_enu.msi

  veya boyle

  http://www.eset.com/beta
 • 3.0.551.0 versiyonu ile final sürümüne kavuşmuş, sistem kaynaklarını yormayan, sade arayüzü ve kolay kullanımı ile kullanıcı dostu olan bir güvenlik yazılımı.
 • normalde piyasaya bugün sürülen, fakat internete birkaç gün önceden sızmış, aynı nod32 gibi sistemi kasmayan, benim de şu an kullanmakta olduğum güvenlik yazılımı.
 • güvenip güvenmemeye karar veremediğim antivirüs programı. flash belleklerdeki virüsleri bulma konusunda başarılı ama silmiyor. virüsün sistem dosyası olma ve gizlilik özelliklerinini attrib marifetiyle kaldırıp flash belleği araştır marifetiyle açtığımda zank die bulup siliyor. ama güvenemiyorum arkadaş, içim rahat değil. niye silmiyor ki kendisi, madem bulmuşsun.
 • firewall olayıyla beni delirten ibne program. evimde girerim, arkadaşımda girerim, okulda girerim internete... okulda girmiyor anasını satıym. baktım sonra firewall'dan manyak program interneti toptan engelliyomuş. google'a bile giremiyordum o derece... ilk gidişimde "disable firewall" dedim oldu ama. bugün gittiğimde firewall'ı kaldırınca bile aynı, girmedi... restart atıyorum firewall'a restart atıyo. kalıcı olarak o şekilde kaydedemedim. kaldırdım en sonunda ancak girebildim. ifrit oldum. eve geldim şimdi geri kurdum. firewall'ı özelleştiremeye çalışıyorum.
 • windows 7'de -teknik terimden emin değilim- memory leak diyebileceğim bir soruna neden olan programdır. şöyle ki eset smart security'nin yüklü olduğu windows 7 ile çalışan bilgisayarımı gece boyunca download için açık bıraktığımda sabah kalkınca bellek kullanımı %90'ları aşmış oluyor, olayın teknik yönünü pek bilmiyorum ancak, görev yöneticisinde eset dahil herhangi bir programın bellek kullanımı yüksek gözükmediği (hatta toplamları kullanılan belleğin yarısı bile olmadığı) halde bellek kullanımı had safhada gerçekleşmekte.
 • virüslü olduğunu bildiğim dosyaları kendisine taratıp bi türlü virüs olduğuna inandıramadığım program. sistemi hiç yormuyor hakkaten öyle görev çubuğunda sessiz sakin takılıyor.
 • zırt pırt virüs buldum temizledim der ama hiç bitmez aynı yerdeki aynı virüs her gün tekrarlar.
 • kritik guvenlik guncellemelerini isletim sistemi uyarmadan once saptayan ve yuklemenizi salik veren artist guvenlik programi. begendim.