şükela:  tümü | bugün
 • esini ve dolayisi ile kurmus oldugu kutsal bir kurumu kucuk dusuren, rezil eden bir davranistir.

  yakalanmamaniz onemli degil, onemli olan kendinize durust olmanizdir. kendinize, yalan soylemeyi ve size en yakin olan insani (esinizi) aldatmayi yakistirabiliyorsaniz; kisiliginizde cok buyuk bozukluk var demektir.
 • aynı duruma kendisi düşse ne hissederdi acaba dedirten nahoş durum. arkadaş, kimse kimseyle zorla evlenmiyor. ne sen dünyanın en yakışıklı/ en güzel erkeği/kadınısın, ne de eşin. eşinle dış görünüşten daha çok iç güzelliği, iyi insan oluşu, uyumu nedeniyle evlenmiş olman lazımdı zaten. bir sıkıntın varsa otur, konuş ve ayrıl. yoksa nefsine biraz hakim ol!
 • toplumun milli ve manevi değerlerinin kutsal koruyucusu olmak isteyenler için işte özlenen tartışma zemini, ideal başlık.
  flört çok subjektif bir kavram. ama kendi anladığım şekliyle flört denilince ilk aklıma gelen sosyal flört.
  insan sosyal bir varlık ve bu sosyallik getirilerinin her birine eser miktarda ihtiyaç duyuyor. hal böyleyken sosyal flört de "hadi gavatlık müessesini övecek ve geliştirecek bir platform oluşturalım" motivasyonuyla ortaya çıkmış bir şey değil.

  aynı minvalde, evlilik akdi de; "bundan sonra kadını erkeği damacanası olsun, hiçbir canlı ve cansız nesneye karşı bir ilgi alaka duymayacağım" yemini değil.

  eğer yozgat'ın 52 nüfuslu bilmem ne ilçesinde yaşamıyorsanız, karınızın/kocanızın/sevgilinizin sizin haricinizde bir başka karşı cinsi çekici bulacağını, onla asgari ya sa azami bir sosyal flört içersinde olacağını insanın olduğu "şey" neticesinde kabul etmeniz ve bu gerçekle en kısa sürede barışmanız akıl sağlığınız için gayet faydalı olacaktır. ben de isterdim sevgilimin ya da eşimin gözü benden başkasını görmesin, insanlığın geri kalanına karnıbahar muamelesi yapsın. maalesef, maalesef.
 • genelde fakirler ve orta sınıf arasında görülür. en fazla bu tarz çarpık ilişkilerin yaşandığı yerler konfeksiyon atölyeleri, hastaneler ve plazalardır.
 • bunun nedenleri çok elbette ama en büyük nedeni, kadınların ve erkeklerin daha açık seçik ve vücut hatlarını sergilercesine giyinmesi. tv lerde , internette, her ortamda karşımızda karşı cinsten güzel ve hoş insanlar görmemiz. hal böyle olunca insanın aklı çeliniyor. çevremde de eşi dışında flört yaşayan çok insan olduğu gibi eşini aldatmak isteyip de beceremeyen yada cesaret edemeyen çok sayıda insan var. yakın bir gelecekte eleştirdiğimiz batı tarzı yaşama (evlenip boşanmak ve sonrasında parçalanmış aileler halinde tek yaşamak) geçmemiz pek de uzak değil.
 • bir şeylerin ismi flört olmuş demek.
 • etrafımda gördüğüm bu yavşakları eşlerine bildiririm hiç affetmem. gerisi kadının/adamın bileceği iştir. affeder affetmez ona kalmış. bilmeye hakkı var.

  hatta şu mecrada bile kaşınan serefsizler var. şeytan diyor ki düşür ağına sonra bul bu kişilerin eşlerini, göster iğrenç yüzlerini.

  ava giderken avlananları izlemeyi çok seviyorum. bi tek kendilerini akıllı sanıyorlar. yapmayan herkes enayi zaten.

  horozbu çocukluğunun alemi yok. anneniz bunu yaptı diye sizde aynısı olmak zorunda değilsiniz. boşanın ne bok yerseniz yiyin. yavşaklar!

  oh be rahatladım.