• don't feed the troll.
  • kendisini aldattığı için eşiyle beraber diğer iki kişiyi de öldürmeyi hak olarak gören insanların bu sözlükten yok edilmesi gerekiyor. bu zihniyetteki kişilerin insan öldürmeyi bu kadar rahatça savunabilmeleri bile toplum olarak geldiğimiz noktayı gösteriyor. öldürmek her ne koşulda olursa olsun hak değildir, suçtur.

edit: sözlükte, öldürmeyi savunan, böyle bir durumda öldürmeyen kişiyi gavatlıkla suçlayan ne kadar insan varmış yahu. ne yiyip ne içiyorsunuz arkadaş siz.
  • bir kadın için çok kötü bir durumdur.
    düşünsenize eşiniz, eriniz, evinizin direği erkeğinizi yatakta iki erkek ile bastığınızı.
    biri altta biri üste araya almışlar bunu!

erkekler de ayağını denk almalı!
    yoksa o ayağı alır götünüze sokarlar.
  • baya şaşıracağım bir durum hayır baştan söyleseydi kızmazdım yani
  • umarım gerçek değildir diye korkarak okuduğum şey..
  • eş de erkekse tadından yenmez.
  • aldatmak kötüdür, hatta şuçtur. ancak cezasının ölüm olduğunu, bu kararın kendisi tarafından verilebileceğini, üstüne bir de sözlükte milleti "ayağınızı denk alın" diye tehdit edebilmeyi kendine hak gören denyolar kadar tehlikeli bir eylem değildir.
  • siz nasil travmalar yasadiniz ki durmadan benzer basliklar aciyorsunuz?

sozlukte ne zaman benzer basliklar gorsem bu basliklari acanin karsi cinse karsi bir ezikligi oldugunu ya da actigi basliga yakin olaylar yasadigini dusunuyorum. yoksa saglikli bir insanin aklina bu gelmez, gelemez. bak kiskanmak demiyorum, tabii ki kiskanirsin vs, ama insan esini karsi cinsten iki kisiyle yatakta yakalayabilecegine inaniyorsa ya benzer bir olay yasamistir, ya da boyle bir fantazisi vardir.

sanmayin sadece erkekler bu kafada, kadinlarin da benzer ruh halinde olanlari mevcut.

merak ettigim bir husus da kafanda bunlari kurguladigin esinin, partnerinin yuzune nasil bakiyorsun her gun ayni normallikle.
  • (bkz: şıpıdık öldürmeli)

tanım: olay(lar) karşısında; öldürmeyi hak gören yazar beyanı.
  • (bkz: suçu övmek)
hesabın var mı? giriş yap