şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üç kişinin ölümüne sebebiyet verebilecek olan olay. genellikle; o an eğer ki erkek geniş ve korkak değilse kesici, delici, ezici yahut ateşli herhangi bir silah ile üç çıplak namussuzu ve ahlaksızı katlederek namusunu temizlemiş olur. hapiste de babalar gibi karşılanır. saygı duyulur. filmlerde, gazetelerde hep görüyoruz bunları. türk porno sitelerinde eşini aldatan kadın videolarının sayısı bir hayli arttı. kadın o yüzden şerefli ve namuslu olup, eşini aldatmamalı, sevmiyorsa boşanmalıdır. zira günde onlarca bu tarz haberlerlerle karşılaşıyoruz. aldatmaların sonu hiç iyi olmuyor. kadınlar ne yapıyorsa boşanıp yapmalı ve ayağını denk almalı.
  bunun yanında erkek; olayı fotoğraflayıp direkt olarak mahkemeye başvurup dava da açabilir. boşanabilir. eşinden tazminat alabilir. boşanırken eşine hiçbir nafaka, ücret yahut mal vermeyebilir.
  salak mıyım bir orospu yüzünden hapisler de yatayım diyenler var. yüzde yüz haklılar. ama o an ki cinnet ve öfke haliyle ne yapılacağı bilinemez, kestirilemez. allah kimsenin başına vermesin.
 • don't feed the troll.
 • kendisini aldattığı için eşiyle beraber diğer iki kişiyi de öldürmeyi hak olarak gören insanların bu sözlükten yok edilmesi gerekiyor. bu zihniyetteki kişilerin insan öldürmeyi bu kadar rahatça savunabilmeleri bile toplum olarak geldiğimiz noktayı gösteriyor. öldürmek her ne koşulda olursa olsun hak değildir, suçtur.

  edit: sözlükte, öldürmeyi savunan, böyle bir durumda öldürmeyen kişiyi gavatlıkla suçlayan ne kadar insan varmış yahu. ne yiyip ne içiyorsunuz arkadaş siz.
 • bir kadın için çok kötü bir durumdur.
  düşünsenize eşiniz, eriniz, evinizin direği erkeğinizi yatakta iki erkek ile bastığınızı.
  biri altta biri üste araya almışlar bunu!

  erkekler de ayağını denk almalı!
  yoksa o ayağı alır götünüze sokarlar.
 • baya şaşıracağım bir durum hayır baştan söyleseydi kızmazdım yani
 • eş de erkekse tadından yenmez.
 • aldatmak kötüdür, hatta şuçtur. ancak cezasının ölüm olduğunu, bu kararın kendisi tarafından verilebileceğini, üstüne bir de sözlükte milleti "ayağınızı denk alın" diye tehdit edebilmeyi kendine hak gören denyolar kadar tehlikeli bir eylem değildir.
 • siz nasil travmalar yasadiniz ki durmadan benzer basliklar aciyorsunuz?

  sozlukte ne zaman benzer basliklar gorsem bu basliklari acanin karsi cinse karsi bir ezikligi oldugunu ya da actigi basliga yakin olaylar yasadigini dusunuyorum. yoksa saglikli bir insanin aklina bu gelmez, gelemez. bak kiskanmak demiyorum, tabii ki kiskanirsin vs, ama insan esini karsi cinsten iki kisiyle yatakta yakalayabilecegine inaniyorsa ya benzer bir olay yasamistir, ya da boyle bir fantazisi vardir.

  sanmayin sadece erkekler bu kafada, kadinlarin da benzer ruh halinde olanlari mevcut.

  merak ettigim bir husus da kafanda bunlari kurguladigin esinin, partnerinin yuzune nasil bakiyorsun her gun ayni normallikle.
 • mental retardeyim demenin değişik yolları.
  bugünkü örneğimiz kendisini 'cinayeti savunma'yla ifade ediyor.

  (bkz: mental retarde)
 • (bkz: şıpıdık öldürmeli)

  tanım: olay(lar) karşısında; öldürmeyi hak gören yazar beyanı.