şükela:  tümü | bugün
  • benim de yöneticilerinden biri olduğum, ilk ve tek türk elektronik sigara topluluğudur.

edit. artık yönetici değilim. evet siteye bazen erişilmiyor ama çoğunlukla bakım çalışmadı yüzünden oluyor.
  • bir çok yardımsever insanın bulunduğu elektronik sigara sitesi. eğer başlamaya niyetiniz var ise kesinlikle göz atmadan başlamayın.
  • istediğim gibi yönetirim, eleştireni sorgulayanı atarım mantığında yönetilen elektronik sigara sitesi.
  • turkiye'de satisi yasak olan bir malin rahatlikla alim satimini yapanlara sahip forum degil alisveris sitesidir.
  • an itibariyle ulaşılamayan yuvamız.
  • ampir ampir konusan uyeleri vardir. sayesinde burada yazar olan liselileri de gorduk. pazar yeridir, baska da birsey degildir, olamaz.
  • türkiye'de satışı yasak olmayan ancak bulunamayan tellerin, yurtdışından 6 liraya alınıp 25 liraya satıldığı pazar yeri.
  • yardımsever insanların bulunduğu sitedir. ancak yöneticiler nereden daha fazla para kazanabiliriz, nereden daha fazla kar elde edebiliriz diye uğraşırken kullanıcıları siteden soğutmaktadırlar. sen burada elektronik sigara yasal hale gelsin diye uğraşacağına git o yasağı sömür. ayıp gerçekten. elektronik sigarayla içli dışlı olan herkes ne kadar kaçınırsa kaçınsın böyle insanlara para kaptırmak zorunda kalıyor. tamam ülkemizin gündemini, politik ortamını düşününce elektronik sigara yasal olsun kavgasına düşemiyoruz. ancak bu sitede yeni başlayan insanlara tedrikçilere güvenebilirsin kardeşim diyerek, şu kutuyu 8 tl'ye satan sitelere yönlendiriyorlar. bunun yanında esigara.us'ta para vermeden konu açamazsınız, para vermeden öyle herkesle konuşamaz, profiline giremezsiniz. sağolsunlar özel mesaj göndermeye izin veriyorlar da yardım isteyebiliyoruz bilmediğimiz konularla ilgili. zaten tedarikçi sitelerden de reklam ücreti alırlar. tedarikçiler de onu müşteriye yansıtır tabi ki. şu ürün linkteki sitede ortalama 100 tl iken bahsettiğimi tedarikçiler 250 tl'ye satar. sanırsın ki 2 yıl satıcı garantisi var. ne kadar olumsuz yorum yapsam da yönetici olan olmayan bir çok insandan çok bilgi edindim, allah razı olsundur hepsinden ancak yönetimin o paragöz tavırları sıktı artık.
  • tamam ticarethaneye falan döndü ama yine de günde birkaç kez muhakkak ziyaret ediyorum kendi adıma. dünden itibaren saldırı mı alıyor ne ulaşılamıyor düzgün bir şekildr. yöneticileri de varmıs sözlükte. kendilerinden bir açıklama bekliyoruz...
  • içerisinde çok kaliteli büyüklerimin olduğu, nispeten benim de 2012 sonundan bu yana içerisinde bulunduğum platform. türkiye'deki ender arkadaşlık ortamı vardır burada. balıkçı forumlarını bilenler bilir. onlar gibidir. istediğin bir şey olur, rica edersin, elinde fazladan olan biri sana ücretsiz gönderir.
    likit istersin, yapan biri verir. 1e aldığını 3e satanlar da var tabi ki. ama pire için de yorgan yakılmaz.
    hiçbir şeyi beğenmeyen ekşisözlük ahalisinin beğenmemesi normal. dolayısıyla burayı okuyan forumdaşlarıma sesleniyorum; takmayın burayı. siz güzel insanlarsınız.