• arkadaşlar öncelikle herkese merhaba diyorum.

mersinde yaşayan arkadaşımın (2 gün önce) 7 yaşındaki yeğeni esila aydın kanser hastalığı nedeniyle vefat etmişti.

cıvıl cıvıl, hayat dolu esila aydın'ın adını yaşatmak için mersin'de bir parka verilmesi için imza kampanyası başlattık.

siz ekşi sözlük yazarlarından, başlatılan bu imza kampanyası için destek rica ediyoruz.

karınca misali desteklerinizi esirgemezsiniz umarım.
    .
    imza kampanyası metni:

mersin büyükşehir belediyesi tarafına mustafa aydın bu kampanyayı başlattı

yardımlarınızı rica edeceğim bir konu vardı. 2 gün önce 7 yaşındaki yeğenim esila aydın’ı kanserden kaybettik. 2 yıldır mücadele ettiği kansere maalesef yenik düştü. çok sevilen bir çocuk olduğu için adını yaşatmak istiyoruz.

aklımızda aslında yapılabilirliği ne derece mümkün bilmiyoruz ama mersin'de yapılacak olan bir çocuk parkına adının verilmesini çok isteriz... çünkü son 2 yılını yaşadığı ağır kemoterapi ve radyoterapi den dolayı dışarı çıkıp oynayamadan geçirdiği için bu çok anlamlı olur diye düşünüyoruz.

bir imza da sen at

arkadaşımın sosyal medya iletişim adresi :

twitter.com/lucicomeback2

başsağlığı dilemek için kendisine yazabilirsiniz.

(not : ilk kez başlık açıyorum. yazım hataları varsa da herkesten özür diliyorum.)
  • başlık göze çarpmadı. bir dönüş bile alamadım. hadi sözlük ahalisi. bir imza rica ediyorum sizlerden.

bir minik meleğin adını yaşatmak istiyoruz. destek verin ne olur :(((
  • küçük için ailesine sabırlar dilerim,
    imza helal-i hoş olsun.
hesabın var mı? giriş yap