şükela:  tümü | bugün
  • kadın veya erkek olsun farketmez; eşiniz tavuk gibi saat 21.30-22.00 da uyuyor mu? sizce bu iyi birşey mi?

paylaşım yok, muhabbet yok, hiçbirşey yok... bundan kendisine bahsettiğinizde de ee yoruluyorum napıyım cevabını alıyorsunuz..
  • süper olay.
  • sonra ben evlilik gereksiz dediğimde bir ton laf yiyorum. al işte bir örnek daha.
  • bir dönem benim eşimin yaptığı eylem. sonradan alıştı. erken de yatıyor yine bazen ama genelde kendime benzettim. körle yatan şaşı kalkar demişler. gerçi bir ara kendimi zorlayarak 10'da yatıyordum, kendimi en dinç, en mutlu hissettiğim dönemdi.
  • uykusu gelmiş yatmıştır ne var ki bunda? hem evlilik uyku getirir, çünkü evli insanların beyinleri bekar olanlara göre kat be kat daha yorgundur. bu da erkenden yatıp uyumalarına sebep olur.

misal ben bekarım, saat 1-2 gibi yatar sabah 7-8 gibi alarmsız şak diye kalkarım, peki neden? çünkü evli değilim, o rezalet kurumun içinde yer almıyorum, kafam rahat. 2 saat bile uyusam sanki 8 saat uyumuş gibi dinç uyanıyorum.

geçen evli bir arkadaşım var ismi hayrettin, bununla 1 hafta önceden sözleştik sabah erkenden kalkıp denize gideceğiz... ben bunu evden alacağım neyse sabah oldu adamın evinin önündeyim, telefonu çaldır, çaldır bu kalkmıyor. en son baktım olacak gibi değil skerm yolunu dedim çekip eve gittim.

öğlen olmuş, bu beni arıyor daha yeni kalkmış düşünün. telefonu açmadım tabii ki, bir de utanmadan mesaj atmış, kanka kusura bakma akşam hanımla kavga ettim sinirlerim bozuktu geç yattım diye. iyi de güzel kardeşim, ne yapayım yani, seni mi bekleyeceğim 1 saat istersen hanımla aranı düzeltseydin öyle gelseydim ben?

ama suç bende. yahu osman sen bu işleri bilen adamsın, denize gideceğin kişi evli birisi. kim bilir adam evde eşi tarafından nasıl bir mobbing’e maruz kalıyor. bu adam erken falan kalkamaz, 10 senedir evli çünkü.

bir daha evli arkadaşlarla program yapmak mı, amanın benden uzak olsun.

mutlu olacağım diyerek evlenirken bana mi sordunuz lan?

sizi kandırmışlar oğlum, hem de acayip kandırmışlar.
  • sabahlara kadar çılgınca sevişen evlileri kıskanmaya sebep olur.

hayat bu tiplerle geçmez hanımlar hele bir de televizyon karşısında pijaması ve beyaz atletiyle sızmış 20 dakikada bir zortlayan birisi ise eşiniz tanıdığım iyi avukatlar var yeşillendirirseniz konuşuruz.