şükela:  tümü | bugün
  • yanlış görmüyorsam (gazetede ne nereye ait anlamak zor, o derece kaotik bir oluşum) haber türk isimli gazetede unisex isimli bir bölümün yazarı. bugünkü yazılarından biri de "cihangir'i bodrum mu zannettiniz?" isimli berbatlıkta sınır tanımayan bir yazı. üşenmeyeyim ilk iki cümlesini yazayım da ne demek istediğim anlaşılsın: "ben bu kadınları anlamaz oldum. ya giyinmeyi bilmiyorlar ya da tacize uğramak istiyorlar..." diye başlıyor yazı. cihangir'de kısacık şortla gezen kadınları eleştiriyor. kendisini buradan bu çağ dışı ve seksist yaklaşımı, tacize/tecavüze uğrayan "açık saçık giyinmiş" kadınları suça teşvikle itham eden bu çirkin ötesi yazısı sebebiyle sonsuza kadar lanetliyorum. evet, bildiğin lanetliyorum. hani şu fantastik kuntastik filmlerde olur ya, doğaüstü güçleri olan birisi canını sıkan birisini lanetler, aynen onun gibi. bir kadın olarak bu derece ataerkil düşüncelere sahip olabildiği, tacizciler/tecavüzcülerle empati yeteneğini bu derece geliştirebildiği için lanetlenmeyi hak ettiğini düşünüyorum. e-posta adresi eovet@htgazete.com.tr imiş. kendisine bu yazdığı yazının ne kadar yanlış olduğunu ve hangi sebeplerle kınandığını açıklamak isteyen başkaları olursa diye.
  • kadın düşmanı kadın. işin kötü tarafı muhtemelen farkında değil. biraz özeleştiri ve okumayla kendini aydınlatabilir diye umuyorum. 'cihangir'i bodrum mu zannettiniz?' isimli yazısının korkunç olduğunu düşünen insanlar şöyle bir tepki vermişler:

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=68565
  • twitter'da gün boyu "heyyooo oben neredesin", "muckss öptüm sizi" gibi tweet'ler yazıp 10 bin küsür kişi tarafından takip edilen abla. bir de twitter kullanıcıları eğitimli derler.
  • camur at izi kalsın ekolunden.
  • turkmax'teki programda jess molho ile ince ince iktidar mücadelesine girişen magazinci. ikisi arasında son dönem bir gerginlik başladı. programda bir de her bahsedilen ünlü için "o benim kankam", "şu benim arkadaşım olurum" "abuzittini eski tanırım" falan filan diye pohpohlanması da kendisini çok itici yapıyor.
  • ciddi anlamda boş konuşan magazinci. bi de böyle çokh havalıyım herkesi siker atarım havaları yok mu al döv öyle.
  • tv 8de aklımıza takıldıadlı programda konuk olan magazinci.ve an itibariyle "benim için ekşi sözlükte dedikodu yapıp,para kazanıyor diyorlar"deyip kulaklarımızı çınlatmıştır.
  • sabah kusaginda izlenebilecek kalitede fazla program yoktur ama ben turkmax'teki her sey tadinda programini cok begenirdim ta ki bu hanimefendi programa baslayana kadar saat 11'e kadar zaplarken bile acmamaya calisiyorum turkmax'i yuzunu gormemek icin, cok itici bir kadin konusmasi,tavri,hareketleri umarim bir an once ayrilir programdan rahat rahat izleriz.
  • madi clara'nın yeni gözdesi.
  • aman yarabbim suan programını izliyorum turkmaxda. süper itici bi kadın. bu konuşma tonu bu bilmiş hava ne ya... allahım magazincilerin kendini bilim adamı, uçak mühendisi falan sanan havaları beni öldürcek.

ayrıca, suan karşımda olsa diyeceğim su olurdu: "sen bi kadın olarak şunu yazıyosan, hıncal su testisini su yolunda kırmasın da napsın... bravo sana!!

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=68565"