• biz böyle gördük beni de babam doğurtmuş ondan beynimde biraz nöron eksik açıklamasını yapması gereken şahıstır.
  • adı üstünde, islamcı orta doğulu. birde kadınlar doktor olmasın diyorlar, yazık
  • bir de bunların kız çocuklarını okutmayan zihniyeti yok mu... hem erkek doktor istemez hem bunların zihniyetine bıraksan karılarını gösterecekleri kadın doktor yetişmez. bunların eline düşüp te hasta olan kadının vay haline.
  • fake’tir, heyecan yapmayın.
  • doktor değil, diş hekimidir o.

doktor olsa duramazsın.
  • içi boş bir diş hekiminin yaptığı kurgudan ibarettir. ekran görüntüleri sosyal medyada var. sırf rt alabilmek için senaryo yazmış.
    ne boş insanlar var.
  • muhtemelen eşinin çalışmasına izin vermeyen insan beyinlinin, kadın doktor beklemesi de ayrı bir tartışma konusudur.
  • türk doktorların pek batılı olamayacağı inancına sahip olabilir. yine de bu erkeğe bok atmak istiyorsak, karısını bulunmaz hint kumaşı sanmasına odaklanabiliriz
  • adam karısını kıskanmış ne var burda? fantezili ilişkilerin bol başlık olduğu ortamda biraz ahlaklı kalmış bir durum. hekimin yaptığı ayıptır. ifşa etmesi çağdışılıktır. izni olmadan 3. kişiyle özel yazışmasını paylaşamayacağını öğrenebileceği 1.400 yıl öncesine gitsin de ahlak öğrensin önce. karısı kocasının hassasiyetini gözönünde bulundurmayacak kadar anlayışsız olduğu için karısına da laf anlatmamış, doktordan rica etmiş adamcağız. bana masumane geldi. doğru ya da yanlış demiyorum, masumane diyorum.

edit: kavram değişikliği

ilave; buyrun beyler bu hasta eşi de ortadoğulu olsaydım diyordur herhalde;

http://www.marmarahaber.com.tr/…tor-tutuklandi.html
  • doktor ellemesin, şeyh sikecek.
hesabın var mı? giriş yap