şükela:  tümü | bugün
  • evde bilgisayar karşısında 31 çekmekten helak olmuş bu zihniyetteki arkadaşların aklına böyle düşünceler gelmesi çok normaldir. bu arkadaşlar dışarı çıktıklarında ise bikinili görmelerine lüzum yoktur, yürüyen her canlı onlar için bir seks objesidir. nasıl mı ?

görsel
  • ben izin verirdim ama ne bileyim erkek adama da bikini olmaz sanki.
  • asla ve asla kocama giyim konusunda karismadim, karışmam da. fakat bikini biraz bana ağır gelebilir. henüz buna hazır değilim.
  • saygı duyulması gerekendir. eşinin bikini giymesine izin veren kadınlar varsa mutluluklar dilerim onlara.
  • ben vermem. alevli şortunu giyip öyle kaysın kaydıraktan. karı koca bikini giymişler dedirtmem.

t: yetkili bir mercii.
  • gündemi değiştirmek için bu tarz başlıkların özellikle açıldığını düşünüyorum artık.

borsa istanbul'un bir kısmı "ihalesiz" katarlılara satıldı ve bedeli açıklanmıyor. covid rakamları ile ilgili dünyayı geçtim vatandaşına yalan söyleyen bir hükümet var. dolar düşmüyor. alım gücü yerlerde. insanlar kçö ile geçinmeye çalışıyor. fakirlik diz boyu. daha sayabileceğim onlarca şey var gündemde ve gerçekten bikininin tartışılmak istendiğine inanmıyorum. bu tıpkı şey gibi, hani ne zaman bir skandal olsa kadına şiddet haberi patlatılır ve hükümet bu kanayan yara üzerinden bir gündem yaratır. insanlar olanı biteni unutup zaten var olan ve kronikleşmiş bu problem üzerine konuşur, konuşur ve konuşur.

gerçek gündemimize dönün ve şu koduğumun trolllerini beslemeyi bırakın.
  • siz sanırım kadınların bikiniyi sokakta,okulda, işte giydiğini falan sanıyorsunuz. yoksa bu kadar öküzlüğün başka açıklaması olamaz.
  • bizim hanım değil bu. benim bikini giymeme izin vermiyor mesela, çoh ayıp ediyorsun karı. kaç tane de almıştım bu yaz için öyle kaldılar, gene don atlet girdik elimizde karpuzlarla.
  • isteyen istediğini giysin. insanları rahat bırakın. hergün sözlükte buna benzer konuları tartışmaktan bıktık yeminle.