şükela:  tümü | bugün
  • şurada görülen, eşini alışveriş yaparken yakalayan ve boğazını kestikten sonra eşarpla boğmaya çalışan kocadır.
    16 yaşındaki kızı kendini ortaya atmış ve annesinin hayatını kurtarmıştır.
    muhtemelen 1 yıl sonra serbest kalacak adamdır.
    edit: kamera çekene laf söyleyen çok olmuş. normal bir ülkede oldukça haklı serzeniş. ama kadir şeker örneğini görünce elden de gelen en iyi şey bu galiba. yapılan caniliği ifşa etmek.
  • şu ülkede psikolojik sorunlar yaşamadan hayatı idame ettirmek çok zor bir hal aldı.

şu habere bakar mısınız; boğaz kesmek, boğmaya çalışmak ve 16 yaşında hayatının belki de en kırılgan dönemini yaşayan bir kız çocuğu. iğreniyorum artık.
  • hassas olanların izlememesi gereken görüntülere ait başlık.

merak etmeyin adli kontrol şartı ile serbest bırakılacaktır.
    velev ki tutuklandı; ilk mahkemede ezana, dine falan laf etmediğinden tutuklandığı süre göz önünde bulundurulup serbest kalacaktır.
  • bitmiyor..
  • uzaklaştırması varmış sözde. sonra devlete laf edince bık bık ediyorlar..
  • maalesef bu da adli kontrol şartıyla serbest bırakılıp. sosyal medya baskısıyla tekrar hapise atılacak kocadır.
  • yıldım artık yıldım. şu haberlere öyle alıştım ki şaşırmıyorum artık. nasıl bir hale geldik.

bu yaşananlara bir çözüm bulunmalı.
  • nedendir bilinmez bu katil, psikopatların tipten anlaşılacağını düşünüyorum. adamın resmine bakmak bile de yeterli durum tesbiti için.
  • kameraya alana takıldım ben.

korkunç, olayın kendisi korkunç, safaride birbirine sataşan hayvanları çeker gibi şu durumu çekmek ayrı korkunç...
  • arkadaş bu nasıl bir caniliktir, bu nasıl bir gözü dönmüşlüktür. nesiniz siz? kim büyüttü sizi böyle?
    müebbet verilmez ise maalesef korkulan olacak.
91 entry daha