şükela:  tümü | bugün
 • mezhep ölçüsünün ortaya çıkacağı an.
 • icerikte "separately" denmis, yani kasette grup seks degil, ayri ayri 3 erkekle birlikte olmasinin goruntuleri varmis.

  uzerinden yaklasik 20 sene gecmis goruntuler oldugunu da belirtmis ayrica. evlenmeden once oldugundan emin, sadece o donem birlikteler miymis ondan emin degil.

  ne olursa olsun sindirmesi kolay degil ama beterin beteri var kismi burada da devreye giriyor sanirim.
 • şu reddit postunda bahsedilen olay değildir tahmin ediyorum.

  ilgili linkte adam durumu şöyle anlatıyor:
  "ıt’s a dvd addressed to me, and a typed note that says “your eyes only”. ıt’s my wife having sex , separately, with three guys. she was younger, much younger, based on body and appearance and hair style it was around the time we were going out—either before, during, or after we were engaged (she grew her hair longer for the wedding and kept it that way)."

  adamın posta kutusuna, "sadece sen bak diye" mesajıyla karısının en az 20 sene önce, evliliklerinden önce ilişkileri sürerken ya da daha önce, üç ayrı adamla birbirinden bağımsız biçimde ilişkilerini içeren bir videolar dizgesi iletilmiş. yani bir grup seks söz konusu değil, değişik zamanlarda çekilmiş üç farklı görüntü var. kadının saçları o zamanlar kısaymış, nikah törenleri için uzatmış ve ondan sonra da öyle kalmış.

  okuduğunuzu doğru anlamayıp bir de buna başlık açmanız takdire şayanmış.
 • veteriner selin i akla getirmiştir.(bkz: celal ile ceren)
 • reddit gönderisinın altındaki mesajları okurken enteresan bir bilgiye rastladım. özetle diyor ki; postalanabilir herhangi bir gönderiyi posta idaresi aracılığıyla değil de doğrudan kendiniz birisinin posta kutusuna bırakırsınız amerikan yasalarına göre suç işlemiş oluyorsunuz. şöyle yasal dayanağını da bırakayım buyrun
 • olaydan çok altına döşenmiş olan yorumların beni benden aldığı vaka
 • yer abd ise normal olan durum, çünkü amerikan kızları 18-26 arası öyle bir hayat yaşıyorlar ki inanamazsınız. özellikle amerikalı eşiniz üniversitede sorority üyesi falansa geçmiş olsun, değme porn star'dan fazla tecrübesi vardır.
 • okey mi oynayatacaksin ki adamları 4.yu bekliyorsun.boşa gitsin
 • zor bir durumdur ama aslında hepimizin yaşadığı şeydir. sadece biz en fazla "aşkım sen ikincisin" cümlesini duyabiliyoruz.

  adam, görünce beynine kazınacak şeylere şahit olmuş ki cidden zor bir durum. skyler, bu kadın ile kıyaslanamayacak birisi ama erkek açısından iki durumda da hissedilenler aynı olur diye düşünüyorum. aradaki kültür farkını tam olarak hesaba katamadığım için süreç nasıl ilerler kestiremedim.

  onların seks konusunda aktif olmaları ve biriyle birlikteyken bile başkasına kapıları kapatmamaları bu durumu kabul edilebilir sınıfına sokabilir. bizdeki dengi, 23 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız değil de sanki bakire olup daha önce oral seks yapmış kız gibi. hatta kasetleri ulaştıran kişi adama karşı dürüst olmak istediği için kadının kendisi bile olabilir.

  ne olursa olsun bazen bilmemeyi bilmeye tercih edersin. bu tür konular da eğer kişi öğrenmeye hazır değilse bizim için o konulardan. bir şeyden haberi olmayıp sonradan enayi durumuna düştüğünü öğrenmek de ayrı kötü gerçi, bilemiyorum altan.
 • eşini nasıl ihmal ettiğini öğrenmekle aynı şeydir. eşi iki ya da daha fazla insanla bir s*ks organizasyonu düzenliyor ya da dahil oluyor, olay oluyor, başkaları duyuyor, arkadaş öğreniyor.
  ya uzaylı, veyahut o da kendi grubuyla meşgul oluyor.
  aldatmaların temelinde görmezden gelinen ya da önemsenmeyen yanlışlıklar vardır.
  yanlış evlilik yapmayın, yanlışlık tespit ettiğiniz anda da evliliği bitirin. sonrasında madara olursunuz, örneği çok baksanıza.